salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd   z firm
Autor:  Dodano: 2008-11-12

Kolekcja Ambi Pur – otul się zapachem świąt już teraz


Ambi Pur chce abyśmy mogli cieszyć się magiczną atmosferą świąt kiedy tylko mamy na to ochotę, dlatego stworzył unikalną kolekcję elektrycznych odświeżaczy powietrza inspirowanych aromatami, które towarzyszą nam w okresie świąt Bożego Narodzenia - wspomnieniem zimowego spaceru przez sosnowy las lub świeżo upieczonego ciasta.Dostępne zapachy i warianty

Ambi Pur proponuje dwie wyjątkowe kompozycje zapachowe – Winter Woodland oraz Winter Dream dostępne w postaci nowoczesnego elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur 3volution z wymiennym wkładem składającym się z 3 buteleczek z różnymi zapachami o wspólnej nucie. Uwalniane na zmianę co 45 minut pozwalają wciąż na nowo odkrywać piękne, subtelne, zimowe zapachy.

Winter Woodland – to harmonijne połączenie 3 kremowych zapachów inspirowanych świeżo upieczonym ciastem, filiżanką gorącej czekolady i ciepłem domowego ogniska. Pozwala odpłynąć myślami ku magicznej świątecznej atmosferze.

Winter Dream - to harmonijne połączenie 3 ciepłych, korzennych zapachów inspirowanych aromatem sosnowego lasu, ciepłem ognia i nutami zimowych kwiatów. Przywodzi na myśl wspomnienie spaceru przez las i przyjemnego wieczoru w domowym zaciszu.

Ambi Pur 3volution pozwala nam wciąż na nowo…i na nowo… i na nowo… cieszyć się ulubionym zapachem i tworzyć niepowtarzalną atmosferę w naszych domach. Tej zimy możemy rozkoszować się również dwoma nowymi świątecznymi zapachami.

Zapachy Winter Woodland oraz Winter Dream dostępne są także w postaci jednozapachowego, elektrycznego odświeżacza powietrza oraz w zestawie z wkładem o zapachu Zielonej Herbaty.


Ambi Pur 3volution Starter (urządzenie + wkład): 19,99 zł (teraz w promocji "urządzenie gratis")

Ambi Pur 3volution Wkład: 19,99 zł

Ambi Pur elektryk jednozapachowy Starter (urządzenie + wkład): 13,99 zł (teraz w promocji "urządzenie gratis")

Zestaw Ambi Pur Świąteczny + wkład o zapachu Zielonej Herbaty: 13,99 zł

Tagi:


© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi