salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd   z firm
Autor:  Dodano: 2008-11-18

Zimowo-wiosenne inspiracje marki Villa Italia


Villa Italia prezentuje najnowsze kolekcje porcelany, ceramiki, szkła oraz elementów wyposażenia wnętrz. Nowe linie produktów, projektowane w Mediolanie, zaskakują różnorodnością oraz wyrazistością formy i kolorystyki.W nowych kolekcjach marki Villa Italia można odnaleźć zarówno klasyczne, jak i nowoczesne wzornictwo. W ofercie znalazły się produkty z najwyższej jakości porcelany typu bone china, z ręcznie szlifowanego szkła kryształowego oraz platerowane srebrem dodatki stołowe.

Porcelana i ceramika

Nowe kolekcje w ofercie marki Villa Italia to m.in. kolekcja Frasca z roślinnym motywem w soczystym odcieniu zieleni wykonana z wysokiej jakości porcelany typu new bone china, subtelna kolekcja Bianca w pięknym mlecznym odcieniu
o smukłym kształcie naczyń, czy śnieżnobiała Renata z radosną dekoracją kwiatową w modnej kolorystyce fioletu i różu. Różnorodne kształty naczyń i wzornictwo od subtelnego dekoru po wyraziste akcenty sprawiają, że zastawy obiadowe i do herbaty marki Villa Italia pasują do szerokiego spektrum wnętrz i aranżacji.

Królestwo kryształu


Propozycje marki Villa Italia na przełom 2008 i 2009 roku obejmują również dużą grupę produktów z kryształu. To zarówno kolekcje eleganckich szklanek, salaterek i wazonów z ręcznie wycinanymi wzorami lub ręcznie szlifowane – m.in. kolekcje Pianta, Dima czy Surmia, jak również kolekcja wyjątkowych dodatków stołowych Scandia wykonanych z kryształu górskiego, ręcznie rzeźbionego, która obejmuje m.in. świeczniki, figurki, zegary, ramki na zdjęcia czy zatyczki do butelek. Perełką w linii kryształowych produktów są wyjątkowe szklane misy bogato zdobione kryształkami Swarovskiego. Villa Italia zaprezentowała również kolekcje kieliszków ze szkła kryształowego.

Szlachetne srebro

W swojej najnowszej ofercie Villa Italia oferuje również wyjątkową kolekcję posrebrzanych dodatków stołowych. Kolekcja Royal utrzymana jest w klasycznej stylistyce. Jej wszystkie elementy, platerowane srebrem, stanowią wyjątkową ozdobę stołu. Łączą w sobie zarówno zalety estetyczne jak i użytkowe. Kolekcja obejmuje m.in. świeczniki, tace i sztućce.

Opisy kolekcji

Frasca – elegancka kolekcja wykonana z porcelany typu new bone china w delikatnym kolorze ecru. Kolekcja łączy nowoczesny kształt naczyń z klasyczną dekoracją. Talerze mają charakterystyczny geometryczny, lekko zaokrąglony kształt. Świeżości i lekkości nadaje jej roślinny wzór.
Kolekcja obejmuje serwis obiadowy, do herbaty, filiżanki ze spodkiem do herbaty i espresso. Wszystkie elementy można bezpiecznie myć w zmywarce.
Zestaw obiadowy 6/20      1137,00 zł.
Zestaw do herbaty 6/21      842,00 zł.
Filiżanka do herbaty ze spodkiem    54,00 zł.

Pianta – kolekcja wykonana z najwyższej jakości szkła kryształowego charakteryzującego się pięknym połyskiem. Wyróżnia ją ciekawy kształt naczyń i delikatny wzór dekoracyjny.
Kolekcja obejmuje wazon, dzbanek, salaterkę, szklankę 300 ml, szklankę wysoką 200 ml i szklankę niską 200 ml.


Kolekcja Royal
to zastawa wykonana z mosiądzu platerowanego srebrem. Klasyczna forma naczyń stanowi doskonałe uzupełnienie dla wyrobów z porcelany i jest wyjątkową ozdobą stołu.
W skład kolekcji wchodzą m.in. świeczniki, tace, cukiernice i sztućce.


Tagi:


© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi