salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd   z firm
Autor:  Dodano: 2009-05-19

Siła w ogniu!


Firma ARDO w trosce o dbałość o nasze wydatki wprowadzila na rynek kuchnie gazową TLE 6640 G6X. Tradycyjny wygląd urządzenia wraz z nowoczesnym kolorem INOX to idealna propozycja dla klientów oczekujących tradycyjnych lecz nie banalnych rozwiązań za rozsądną cenę.Cechami, które wyróżniają urządzenie spośród oferty kuchnii gazowych ARDO są łatwa obsługa i wysoka energooszczędność. Tradycyjne rozmieszczenie pokręteł w górnym panelu sterowania, zapewnia łatwą i szybką obsługę. Znaczącym atutem kuchnii jest system przeciwwypływowy zabezpieczenia gazu, który posiadają zarówno palniki jak i piekarnik. System ten chroni przed ulatniającym się gazem w przypadku, gdy płomień samoczynnie zgaśnie. Ruszta żeliwne, zapewniają większą stabilność podczas przyrządzania posiłków, natomiast tworzywo z jakiego są wykonane gwarantuje dożywotnią wytrzymałość materiału.

Wnętrze piekarnika zostało pokryte emalią EASY TO CLEAN ułatwiającą sprawne i skuteczne czyszczenie wnętrza. Dzięki akustycznemu, mechanicznemu TIMEROWI kuchnia zawsze poinformuje nas o zakończeniu pracy piekarnika. Dodatkowy wskaźnik temperatury grzania zamieszczony na górnym panelu sterującym, na bieżąco informuje o mocy grzania tym samym wykluczając przypalenie przygotowywanej potrawy. Funkcja ROŻEN, w którą jest wyposażony piekarnik zaspakaja potrzeby smakoszy preferujących wykwintne i różnorodne potrawy. Natomiast mistrzowie grillowania nie muszą już wyczekiwać do sezonu letniego model TLE 6640 G6X posiada funkcję GRILL i doskonale sełnia swoje funkcje.

Kuchnia gazowa TLE 6640 G6 ARDO umożliwia szybkie, bezpieczne a przede wszystkim energooszczędne przyrządzanie nawet wyszukanych specjałów na udane przyjęcie. Tradycyjna linia urządzenia oraz srebrny kolor to propozycja dla klientów lubiących modelowe rozwiązania w aneksach kuchennych.                       

Sugerowana cena promocyjna Kuchnia Gazowa TLE 6640 G6X marki ARDO –  2 039,00 PLN brutto
Tagi:


© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi