salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd   z firm
Autor:  Dodano: 2009-07-16

Wyślij lodówkę na wczasy


Jedziesz na urlop? Pamiętaj, by zgasić światło, zakręcić wodę, wyłączyć z sieci urządzenia domowe i wysłać na urlop także… lodówkę. Jest to możliwe w innowacyjnych chłodziarko-zamrażarkach Samsung typu combi, wyposażonych w funkcję Vacation.  Umożliwia ona wyłączenie na czas nieobecności części chłodzącej przy równoczesnym pozostawieniu włączonego zamrażalnika. Dzięki temu zamrożona żywność będzie przechowywana we właściwych warunkach, a my oszczędzając na rachunkach za energię możemy zacząć myśleć o… kolejnym urlopie.

Jadąc na wakacje bardzo często wyłączamy z sieci wszystkie urządzenia, prócz lodówki. Mimo, że jest pusta, w zamrażalniku przechowywane są produkty z dłuższym terminem ważności. By rozwiązać ten problem i zmniejszyć zużycie energii Samsung opracował innowacyjną funkcję Vacation, która wyłącza część chłodzącą, jednocześnie efektywnie regulując pracę samej zamrażarki. Teraz możemy przestać martwić się o wysokość rachunków za prąd pobierany przez pustą lodówkę.

Lodówki Samsung na wakacjach
W funkcję Vacation wyposażona jest większość lodówek Samsung typu combi. Wśród nich znajduje się m.in. model RL44QTUS
z  technologią bezszronową No Frost, dzięki której nie trzeba rozmrażać zamrażalnika, a przechowywane potrawy na dłużej zachowują świeżość.

Samsung przyjazny środowisku
Lodówki Samsung to produkty przyjazne dla środowiska. Posiadają wysoką klasę energetyczną A+, która w połączeniu z funkcją Vacation nie tylko chroni środowisko, ale i sprawia, że nasze rachunki za prąd zmaleją. Ponadto produkty te wyróżnia proekologiczny czynnik chłodzący R600a, który nie powoduje efektu cieplarnianego, a ponad 30%materiałów użytych do produkcji lodówek Samsung pochodzi
z przetworzonego plastiku.

Tagi:


© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi