salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd   z firm
Autor:  Dodano: 2009-10-26

Wnętrza w modnej ponadczasowej bieli…


Czystość, sterylność, nuda…, takie pierwsze wrażenia posiada wiele osób którym proponuje się projekty wnętrz wraz z dodatkami, gdzie dominuje biel. Odcieni tej barwy jednak może być bardzo wiele od błękitnego, zielonego po lekko kremowy ecru czy szary. Biel jako motyw przewodni wnętrz jest obecny w wielu projektach uznanych stylistów i jest w tym sezonie modnym trendem.Biel kojarzona jest z czystością oraz porządkiem i można nazwać ją wręcz ponadczasowym kolorem. Bardzo dobrze odbija światło, dlatego wnętrza wydają się optycznie większe i bardziej przestronne. Biały jest więc doskonałym kolorem do małych wnętrz i pasuje zarówno do pomieszczeń w stylu nowoczesnym jak i tradycyjnym. W wielu projektach salonów, kuchni oraz sypialni w tym sezonie dostrzeżemy biel jako motyw przewodni.

„Biel jest mi w domu potrzebna. Tu odpoczywam od feerii kolorów i fantazyjnych dekoracji, z którymi mam do czynienia na co dzień w pracy. Taki wybór ma same plusy: łatwo zestawiać różne naczynia ze sobą, pasuje do obrusów we wszystkich kolorach, świetnie się komponuje ze srebrnymi sztućcami” –powiedziała Jolanta Musiałowicz, stylistka, plastyk dekorator wnętrz. Do białych mebli wykonanych na wysoki połysk warto dobrać odpowiednie dodatki. Dla osób ceniących sobie idealne brzmienie jak również trendy wnętrzarskie firma Casio wprowadziła na rynek białe pianino cyfrowe Privia PX-130, które doskonale komponuje się we wnętrzach tradycyjnych jak i nowoczesnych.

Biel to inspiracja nie tylko dla projektantów wnętrz, ale także producentów instrumentów muzycznych. Przy ich tworzeniu kierujemy się modnymi trendami tak, aby spełniały funkcje nie tylko użytkową, ale także dekoracyjną.
Tagi:


© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi