salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd   z firm
Autor: rm  Dodano: 2017-03-15

Fusion, czyli futurystyczna wersja zestawu wypoczynkowego


Jeśli jesteś na etapie urządzania nowego mieszkania lub na granicy podjęcia decyzji o remoncie to dobrze trafiłeś. W dzisiejszym artykule podpowiemy Ci jak urządzić salon, by był on miejscem nie tylko funkcjonalnym, lecz również ładnym. Byś z przyjemnością spędzał w nim czas i z radością zapraszał do niego swoich gości. Czeka Cię długa droga do stworzenia miejsca niesamowitego, o którym nawet Ci się nie śniło. Ukoronowaniem dokonanej pracy będzie oszałamiający efekt końcowy. Sprawdź od czego powinieneś zacząć.Od czego zacząć?
Nawet najlepsza wyobraźnia może Cię oszukać. Nie planuj wszystkiego w głowie, weź kartkę i długopis i narysuj wizję tego, jak powinien wyglądać Twój pokój dzienny. Nie przejmuj się jeśli do końca nie wiesz jak całość powinna się prezentować. Skorzystaj z gotowych pomysłów innych ludzi, poprzeglądaj czasopisma wnętrzarskie czy blogi ze zdjęciami salonów. Zainspirowanie się czyimś pomysłem to najlepsza droga do stworzenia miejsca Twoich marzeń.

Tworząc projekt weź pod uwagę czynności, które będziesz wykonywał w urządzanym pomieszczeniu. Jeśli chodzi o salon to zapewne będziesz w nim wypoczywał, oglądał telewizję czy spożywał posiłki. Wedle tego co masz zamiar robić w pokoju gościnnym, postaraj się wybrać takie meble, które Ci określone działania umożliwią. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że nie da się stworzyć salonu marzeń bez umieszczenia w nim wygodnego i funkcjonalnego wypoczynku, na którym będziemy siedzieć, leżeć czy zwyczajnie spędzać wolny czas.

Nowoczesne meble do awangardowych pomieszczeń
Idź z duchem czasu i wybierz takie meble wypoczynkowe, które będą się doskonale prezentować oraz będą bardzo wygodne. Chcieliśmy zwrócić Twoją uwagę na niezwykłą kolekcję Fusion, która będzie świetną inspiracją do stworzenia pokoju jak ze snów.

Do wyboru masz dwie różne opcje: klasyczny narożnik (http://www.vieridivani.pl/katalog-mebli/nowoczesne-narozniki/fusion-nowosc-2014) z innowacyjnym systemem zagłówków oraz elegancką sofę (http://www.vieridivani.pl/katalog-mebli/meble-wypoczynkowe/zestaw-wypoczynkowy-fusion) z pikowaniem na siedziskach.

Obie wersje wypoczynków można w prosty sposób przekształcić w wygodną kanapę do spania bez konieczności instalowania w nich dodatkowych elementów. Tego typu wypoczynki to doskonała baza do stworzenia nowoczesnego salonu. Wykorzystując ciekawe dodatki możemy skomponować jedyne i niepowtarzalne miejsce, którego z całą pewnością niejeden nam pozazdrości.

Tagi:


© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi