salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd   z firm
Autor: rm  Dodano: 2017-08-10

Dodatki do salonu, które musisz mieć!


Salon to miejsce, w którym wypoczywamy i nabieramy sił do dalszej pracy. Zastanawiałeś się może, dlaczego w jednym miejscu relaksujesz się i odprężasz, kiedy w innym zwyczajnie się męczysz? Ogromny wpływ na nasze samopoczucie ma wygląd pomieszczenia, w jakim przebywamy. Niektóre salony zachwycają swoim wyglądem i panuje w nich magiczna wręcz atmosfera, podczas gdy spędzanie czasu w innych nie sprawia nam żadnej przyjemności. Ludzie lubią otaczać się ładnymi przedmiotami i są otwarci na piękno. Spraw, aby Twój salon był miejscem, w którym będziesz czuć się komfortowo i swobodnie - http://bajkoweobrazy.pl.Jak urządzić salon?
Ważne jest praktycznie wszystko: na jaki kolor pomalujesz ściany, jaką wybierzesz kanapę i gdzie ją postawisz, a także jakie oświetlenie w pomieszczeniu zastosujesz. Trzeba mieć na uwadze, że jednym z najważniejszych elementów każdego wnętrza jest oświetlenie. Zbyt ciężkie i grube zasłony czy firany nie powinny ograniczać dostępu światła dziennego do pomieszczenia, a lampy muszą być wyposażone w żarówki dedykowane czynnościom, jakie chcemy w salonie wykonywać. Odpowiednie lampy i żyrandole skutecznie ocieplą wnętrze, a przy tym sprawią, że będzie wyglądać na większe.

W salonie przyjmujemy gości i organizujemy spotkania rodzinne, o czym trzeba pamiętać podczas wyposażania pomieszczenia. Powinien znaleźć się w nim stolik kawowy, na którym będzie można postawić kawę i poczęstunek, a przy tym miejsca do siedzenia powinno być dostatecznie dużo.

Dodatki do salonu – obraz, dywan i kwiaty
Salon jest sercem domu zaraz po kuchni. To w nim organizujemy spotkania towarzyskie i odpoczywamy po długich i męczących dniach. Dobrze jest uczynić go nie tylko funkcjonalnym, ale też miłym dla oka. Umieszczenie w nim miękkiego dywanu oraz eleganckich zasłon i firan ociepli pomieszczenie i uczyni je przytulniejszym. Nie obejdzie się też bez koca, którym będzie można przykryć się w chłodniejszy dzień i poduszek umilających oglądanie filmu.


Nie zapomnij o ścianach. Umieść w dowolnym miejscu fotoobraz lub fototapetę, dzięki czemu spersonalizujesz pomieszczenie. Wszystkie dodatki wspólnie powinny tworzyć jedną spójną całość. Miej na uwadze, że duży obraz będzie przyciągał wzrok wchodzących do pokoju osób, dlatego powinien być on ładny i interesujący. Dobrze przemyśl zatem co powinno się na nim znaleźć, tak aby nie odciągał zbytnio uwagi od reszty dodatków i przede wszystkim do nich pasował - .Tagi:


© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi