salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd  
Autor: rm  Dodano: 2017-11-29

Więcej światła, zwłaszcza w chłodne pory roku


Wyobraź sobie dużą, wiszącą lampę na sześć żarówek. Nowoczesny klosz ze szkła w kolorze chromu, a wewnątrz niego kryształowe wisiory, maskujące żarówki. A właściwie nie, nie wyobrażaj sobie, bo taka lampa istnieje. Reprezentuje linię Zuma Line Crystal, a można ją kupić poprzez stronę internetową http://urzadzajtanio.pl/product-pol-17836-Zuma-Line-CRYSTAL-P0076-06X-Lampa-Wiszaca.html. Także na raty, bo nie jest tania.Sufit na raty oświetlany

Sześć żarówek? Taka lampa nadaje się do dużego pomieszczenia, gdzie może być umieszczona jako jedyna lampa sufitowa. Nikt jednak nie powiedział, że projektując instalację elektryczną do nowo budowanego lub remontowanego domu nie można pomyśleć o kilku lampach sufitowych. Nie jest przecież regułą, że taka lampa wisi w centralnym punkcie. Mogą to być dwie, a nawet trzy lampy, oświetlające pomieszczenie „po kawałku”. Jeśli ich włączanie i wyłączanie będzie się odbywało osobnymi przyciskami, będzie można używać wszystkich naraz lub tylko wybranych.

Wolisz styl retro, połączony z nowoczesnością? Obejrzyj w takim razie lampę z serii Ideal Lux na stronie http://urzadzajtanio.pl/product-pol-12986-Lampa-IDEAL-LUX-Pegaso-SP5.html. Jej łańcuch do podwieszania maskowany jest aksamitem, a żyrandol składa się z pięciu ramion. Centrum zdobi kryształowy wisior. Białe abażury z organzy zapewnią jasne, białe światło w salonie lub jadalni.

Dla każdego coś świecącego

Jest wiele sklepów internetowych z oświetleniem. Ich oferta jest bardzo zróżnicowana, bo lamp potrzebujemy wszyscy: i ci z zasobnymi portfelami, i ci, którzy oglądają każdą złotówkę przed wydaniem. Ci pierwsi wybiorą zapewne oferujący dekoracje do domu sklep internetowy. Tanio kupować można gdzie indziej, natomiast pod adresem http://urzadzajtanio.pl/, trochę wbrew nazwie, znaleźć można lampy designerskie, przeznaczone dla wymagających klientów, którzy nie wahają się inwestować pieniędzy w oświetlenie swoich domów.

Oświetlenie jest zresztą czymś, na czym lepiej nie oszczędzać. Nawet sztuczne światło jest w pewnym sensie życiodajne: pozwala pracować, zajmować się swoim hobby, podejmować gości, czytać, oglądać telewizję lub po prostu wypoczywać w stylu dolce far niente. Inwencja w doborze i rozmieszczaniu domowych lamp zwraca się w postaci lepszego samopoczucia domowników i gości: dzięki różnorodności oświetlenia można przecież kreować nastroje i klimaty na każdą okazję. Liczy się to zwłaszcza jesienią i zimą, gdy dni są krótkie i światło sztuczne musi uzupełniać niewielkie dawki słonecznego, serwowane nam przez naturę.    © 2004 - 2018 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi