salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Ogrody wertykalne - najnowszy trend w Twoim ogrodzie!

Kto nie lubi wypoczywać w otoczeniu zielonej przestrzeni? Niestety, ale nie każdy może sobie pozwolić na posiadanie dużego ogrodu, w którym można nacieszyć się trawą oraz kwiatami. Na szczęście istnieje rozwiązanie tego problemu, które staje się prawdziwym hitem nie tylko w ogrodach prywatnych!

Najlepsze podłogi na taras

Mając do wykorzystania przestrzeń w ogrodzie lub na balkonie, staramy się stworzyć z niej miejsce przede wszystkim rekreacyjne. Doskonałym pomysłem na utwardzenie powierzchni jest zastosowanie deski na taras, która będzie nie tylko naturalna, ale przede wszystkim trwała. Inwestycja w podłogi to dość duży koszt, warto więc przemyśleć rodzaj użytych materiałów w zależności i od planowanego budżetu oraz od naszych oczekiwań w zakresie montażu i późniejszego użytkowania.

Oświetlenie schodów LEDIX

Odpowiednie oświetlenie schodów zapewni nam nie tylko bezpieczeństwo, ale i podkreśli ich indywidualny urok. Produkty
LEDIX to estetyczne i eleganckie oprawy schodowe, natynkowe i podtynkowe wykonane ze stali nierdzewnej. Oświetlenie schodów stworzy wspaniały efekt wizualny, zwłaszcza po zmroku, dodając wnętrzu nastroju i zapewniając bezpieczne poruszanie się pomiędzy pomieszczeniami. Oprawy można dobrać kolorystycznie do schodów lub ścian. Najpopularniejszymi oprawami schodowymi są te w kolorze aluminium, grafitu czy starego złota.

Wiosenne odświeżenie ogrodu

Oczekiwana i z niecierpliwością wyglądana przyszła wiosna, a z nią czas by w końcu doprowadzić do porządku przydomowe podwórka i ogrody. Po długiej zimie pracy do wykonania jest bez liku. Rzeczą jasną jest, że gołymi rękami nie uda się ogarnąć pozimowego chaosu i przygotować nasz ogród na ciepłe wiosenne dni oraz letnią rekreację. Mając ogród na pewno posiadamy potrzebny sprzęt do jego pielęgnacji. Oczywiście trzeba mieć świadomość, że narzędzia wymagają pielęgnacji, często niemałej rekonwalescencji i pewnego czasu rozruchowego do wzmożonej pracy podczas coraz to dłuższych dni.

Nowoczesna kuchnia, piękna i ekologiczna

Projektanci otaczających nas przedmiotów dwoją się i troją, by efekty ich pracy cieszyły oko estetów, a przy tym spełniały współczesne standardy związane z ekologią i ekonomią. Te zasady rządzą również projektami dotyczącymi urządzeń kuchennych. Tu kładzie się nacisk nie tylko na piękno i oszczędność energii, ale także na zdrowie użytkowników. Te wszystkie kryteria zostały uwzględnione przez twórców naczyń Philipiak.

Pilarka spalinowa – sprzęt nie tylko dla zawodowców

Pilarka spalinowa to bardzo uniwersalne urządzenie. Z jej pomocą można nie tylko pociąć drzewo do domowego kominka, ale także zadbać o porządek w przydomowym ogrodzie. Jeśli zaś wybierzemy profesjonalną pilarkę z dłuższą prowadnicą i większą mocą, możemy nią zrobić praktycznie wszystko.

Na co zwrócić uwagę wybierając pompę ogrodową?

Każdy, kto posiada przydomowy ogród albo działkę o przeznaczeniu uprawnym, wie doskonale, jak istotne jest odpowiednie nawodnienie całego terenu – bez tego można zapomnieć o uprawianiu nawet najprostszych i najmniej wymagających warzyw czy o pięknym, zielonym trawniku przed domem. Dziś nie trzeba już na szczęście podlewać ręcznie, bo w sprzedaży dostępny jest naprawdę szeroki wachlarz różnego rodzaju zraszaczy i innych urządzeń nawadniających, dzięki którym podlanie nawet dużego obszaru nie stanowi problemu. Same zraszacze to jednak nie wszystko, bo sercem każdego systemu nawadniającego jest pompa tłocząca wodę (pochodzącą z zewnętrznego źródła, nie z sieci wodociagowej) do końcówek zraszaczy. Jaką zatem wybrać pompę i na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu, aby uniknąć późniejszych kłopotów?

Rolety w domu - 3 najpopularniejsze typy

Rolety w domu coraz częściej zastępują nam klasyczne zasłony, ponieważ z wielu względów są bardziej praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Sklepy stacjonarne i sklepy internetowe obfitują w różnego rodzaju typy, kolory i materiały, z których wykonane są rolety. Przeciętny Kowalski może stanąć przed nie lada wyzwaniem, dokonując wyboru. Które z nich więc wybrać?

Nowoczesne garnki dla domu

Kuchnia to niezwykle ważne miejsce w domu. Od jej starannego wyposażenia zależy później komfort użytkowania. Na przykład bez odpowiednich garnków ciężko o przyjemne gotowanie i zdrowe żywienie. Nic zatem dziwnego, że wyposażając swoją kuchnię, szukamy też odpowiednich garnków. Na co kierować uwagę?

Jak dopasować pompę ciepła dla domu jednorodzinnego?

Można zauważyć, że od jakiegoś czasu coraz więcej budynków w Polsce korzysta z energii grzewczej wytwarzanej przez pompy ciepła. System ten dzięki swojej specyfice pozwala znacznie zaoszczędzić na rachunkach za energię. Jednak sprzęt ten nie jest uniwersalny, dlatego warto przed jego zakupem bliżej mu się przyjrzeć oraz skorzystać z rady specjalistów, którzy doradzą klientowi wybór optymalnego systemu ogrzewania oraz oszacują koszty wykonania poszczególnych prac.

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi