salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Praktyczny i estetyczny schowek w ogrodzie

Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami domu z ogródkiem, to możemy napawać się tym faktem leżąc długimi godzinami na hamaku. Jeżeli jednak nie wyobrażamy sobie życia bez pracy - ogród daje nam duże pole do popisu. Możemy go zagospodarować obsadzając grządki kwiatami lub ulubionymi warzywami.

Akcesoria do drzwi

Wybór, przed jakim staje klient decydujący się na zakupienie drzwi do mieszkania, nie jest wyborem wyłącznie materiału, koloru i gramatury. Działający na polskim rynku producenci wyposażenia do domów i mieszkań proponują bogaty zestaw akcesoriów poprawiających wygląd i funkcjonalność drzwi.

Ogłoszenia nieruchomości dominują w internecie

Pomimo, iż na stan oraz funkcjonowanie rynku nieruchomości wpływ ma wiele czynników - m.in. koniunktura w budownictwie, popyt oraz zmieniające się stopy procentowe udzielanych kredytów hipotecznych - nie zmienia to faktu, iż stale pozostaje on jednym z najbardziej ożywionych rynków w Polsce.

Odpoczynek na tarasie z meblami rattanowymi

W związku z coraz cieplejszymi dniami, rośnie ilość czasu spędzanego na świeżym powietrzu. Poranna kawa, popołudniowy relaks po pracy czy weekendowe odprężenie mogą być o wiele przyjemniejsze, gdy odbywają się na zewnątrz – przy śpiewie ptaków i promieniach słońca. Aby odpoczynek był efektywny wystarczy wyjść na dobrze urządzony taras i delektować się nie tylko wolnym czasem, ale także otaczającą nas przyrodą.

Czym się kierować podczas wyboru grzejnika?

Remont mieszkania nie zawsze ogranicza się do zmiany koloru ścian czy zakupu nowych mebli. Nie brakuje sytuacji, w których to dochodzimy do wniosku, że warto wymienić także ogrzewanie, wymienić grzejniki na nowe, które będą dawać więcej ciepła. Pojawia się niestety bardzo poważny problem, dotyczący tego, czym należy się kierować podczas zakupu grzejnika, na jakie aspekty należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności?

Wybierz najlepszy projekt swojego domu

Jedną z pierwszych rzeczy, jakie należy zrobić, decydując się na budowę nowego domu jest wybranie odpowiedniego dla siebie projektu. Musi być on dopasowany zarówno do naszych potrzeb estetycznych oraz funkcjonalnych, jak i zaadaptowany zgodnie z warunkami zabudowy w dzielnicy, gdzie posiadamy działkę i dostosowany do ogólnych warunków terenu. Bez projektu rozpoczęcie budowy nie jest w ogóle możliwe – nie tylko dlatego, że jedynie fachowiec jest w stanie odpowiednio rozplanować budowę, ale także ze względów formalnych – zaadaptowany projekt jest podstawą do wydania przez stosowny urząd pozwolenia na budowę.

Zawory do grzejników

Najczęściej najważniejszy element jakiegoś układu czy schematu ma duże rozmiary i jest bardzo drogi. Inaczej jest jednak przy systemie grzewczym. Odpowiednie zawory w instalacji centralnego ogrzewania są niewielkich wymiarów a spełniają bardzo ważną rolę, jaką jest zapewnienie ekonomiczności eksploatacji całego systemu.

Mieszkania w Warszawie

Zastanawiając się gdzie chcemy zamieszkać, tworzymy różne rankingi. Najczęściej są to listy, gdzie byśmy chcieli osiąść, jaka dzielnica najbardziej nam się podoba. Dodatkowo dochodzi bliskość do pracy, szkoły i innych ważnych dla nas i naszej rodziny miejsc.

Wnętrza w stylu minimalistycznym

Styl minimalistyczny, dość surowy, cechujący się często chłodną kolorystyką, zyskuje obecnie coraz więcej zwolenników. Jest to styl idealny dla osób lubiących przestronne wnętrza i proste formy. Wnętrza w stylu minimalistycznym wyróżniają się uporządkowanym, dobrze przemyślanym rozkładem mebli i niewielką ilością elementów ozdobnych.

Śniadanie na tarasie w greckich barwach!

Pyszne, sycące śniadanie na świeżym powietrzu to doskonały początek pięknego, letniego dnia! W salonach home&you znajdziemy akcesoria w niebiesko-białym odcieniu, dzięki którym zaaranżujemy stół na przydomowym tarasie i podczas posiłku poczujemy się jak na greckich wakacjach.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi