salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Sposób na błogą ciszę – wyciszające maty podłogowe firmy WITEX

O zaletach laminowanych paneli podłogowych nie trzeba długo przekonywać. Jeśli jednak do łatwego montażu, przystępnej ceny, bogatego wyboru dekorów oraz możliwości układania na ogrzewaniu podłogowym dodamy jeszcze wysokie walory akustyczne, stworzymy podłogę idealną.

Wygoda nie tylko zimą z bramami firmy Normstahl

Kiedy temperatura spada poniżej zera, a na dworze panują istnie arktyczne warunki trudno zmusić się do wyjścia z ciepłego samochodu, by otworzyć bramę do garażu. Antidotum na tego rodzaju kłopoty jest montaż automatyki do bramy.

Jak dbać o podłogi laminowane

Panele laminowane zyskały popularność dzięki szerokiej gamie dostępnych barw oraz wzorów. Mogą imitować wiele rodzajów drewna czy kamienia, co pozwala z łatwością dopasować je do każdego wnętrza. Ich zaletą jest także odporność na zabrudzenia i ścieranie, jednak aby zachować te właściwości należy odpowiednio o nie dbać.

Rozgrzej swoje wnętrze

Zima to piękna i wyjątkowa pora roku. Związane z nią przyjemności mają liczne grono amatorów, a atmosfera okolic świat nie ma sobie równych. Pomimo tego zima przysparza wielu niedogodności. Ciemne poranki, ciemne wieczory, wszechobecny chłód sprawiają, że chcielibyśmy dać nura w pościel i nie wychodzić z niej przez kolejne dni i tygodnie.

Baterie do zadań specjalnych - lekarskie i bezdotykowe

Higiena rąk jest niezwykle istotna, ponieważ to właśnie na nich przenosi się najwięcej zarazków. Sterylność jest konieczna szczególnie w placówkach medycznych, gdzie zastosowanie znajdują specjalne baterie lekarskie. Natomiast w miejscach użyteczności publicznej na zachowanie absolutnej czystości pozwalają baterie bezdotykowe.

Szklany grzejnik Alipsis: czy urządzenia też myślą

Atlantic Polska wprowadził na rynek nowy model grzejnika elektrycznego o nazwie Alipsis. Ma on szklane wykończenie z gładką i lśniącą powierzchnią. Dzięki czujnikom światła i ruchu wie kiedy grzać mocniej, a kiedy słabiej.

Kosmiczna aranżacja

Wybór dodatków to istotny moment podczas aranżacji mieszkania. To one podkreślają bowiem urodę wnętrza, styl, w jakim zostało urządzone oraz charakter domowników. Musimy pamiętać, że idealnie dobrane dekoracje łączą w sobie zarówno cechy funkcjonalne, jak i walory estetyczne.

Zacięcie do cięcia - gilotyna do cięcia paneli laminowanych

Laminowane panele podłogowe cieszą się w naszym kraju bardzo dużą popularnością. Nowoczesne systemy łączenia paneli oraz brak konieczności pracochłonnego klejenia sprawiają, że wielu z nas decyduje się zamontować je samodzielnie, bez pomocy fachowców. Gilotyna do cięcia paneli laminowanych LC300 marki Wolfcraft z oferty Lange Łukaszuk s.j. ułatwi nam to zadanie – dzięki niej sprawnie i precyzyjnie dotniemy każdą deskę.

Kreują rytm – projektanci INSTAL-PROJEKT

Drada, HOT2, Tower, Zebra czy Puls to tylko wybrane przykłady z szeregu nowych propozycji przygotowanych w tym roku przez markę INSTAL-PROJEKT. Chcąc sprostać oczekiwaniom swoich klientów, INSTAL-PROJEKT stawia na współpracę z cenionymi, doświadczonymi projektantami wzornictwa przemysłowego, takimi jak: Karolina Rybarczyk, Marcin Jędrzak oraz profesjonalnymi biurami projektowymi, jak: Wierszyłłowski i Projektanci.

CIEPŁY DOM JUŻ OD PROGU

Myśląc o ogrzewaniu w naszym domu często zapominamy o przedpokoju. Tymczasem to w tym pomieszczeniu odpowiednio zaplanowane ogrzewanie centralne jest niezmiernie ważne. W dobrze ogrzanym przedpokoju możemy codziennie suszyć kurtki i buty zmoczone w deszczowe czy śnieżne dni. Ciepły przedpokój chroni też dom przed wyziębieniem.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2018 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi