salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Szkło zawsze trendy

Wydawałoby się, że szkło to wynalazek ostatnich stuleci, tymczasem okazuje się, że najstarsze szklane przedmioty mają ponad 9000 lat. Choć minęło już tyle czasu, szkło niewiele straciło na popularności.

Dobierz kieliszki do zastawy

Dobranie kieliszków do zastawy stołowej to duże wyzwanie. Muszą pasować nie tylko do stylu serwisu, ale także do wystroju wnętrza i podawanych trunków.

Podłoga o wielkich możliwościach

Elegancka i wysublimowana. Jej niezwykła linia przyciąga wzrok, a wymiary pobudzają wyobraźnię. Do tego silna i odporna, a także pełna barw i uroku. Kobieta idealna? Nie! Podłoga Grande dostępna w ofercie firmy WITEX.

EKOLOGIA I EKONOMIA – NOWA ODSŁONA WIESZAKA TENSE

Na wystawie „Warszawa w budowie”, która ma miejsce w pawilonie meblowym Emilia można zobaczyć zupełnie nowy wariant wieszaka TENSE studia projektowego AZE design. Wystawa organizowana jest przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

360 urodziny Fiskars

Firma Fiskars świętuje w tym roku 360 rocznicę rozpoczęcia działalności. Z okazji tak imponującego jubileuszu może poszczycić się nie tylko docenianymi za swoją wyjątkową fińską jakość narzędziami ogrodniczymi, akcesoriami kuchennymi i przyborami rękodzielniczymi.

Wielka rola niewielkich pomocników

Kuchnia to królestwo akcesoriów o niewielkich rozmiarach, bez których nie można wyobrazić sobie komfortowego przygotowywania oraz przechowywania potraw. W szufladach i szafkach kryją się dziesiątki niedocenianych pomocników, których wartość objawia się wtedy, gdy nagle okazuje się, że… ich brakuje.

Piękno zamknięte w grzejniku

Od kilku lat jednym z modniejszych trendów we wzornictwie wnętrz jest minimalizm. Kojarzy on się nam z oszczędnością form i barw. Minimalizm to wyciszenie, prostota i perfekcja. Do tak urządzonego wnętrza należy dobrać odpowiedni grzejnik, który w minimalistycznym otoczeniu stanowić będzie główny element dekoracyjny.

Otulić wnętrze przed zimą

Mroźne dni zbliżają się wielkimi krokami. W garderobie dominować zaczynają wełniane swetry i dzianiny. Dlaczego zatem nie "ogrzać" też wnętrza?

Trendy we wzornictwie mebli skrzyniowych

Niepewne czasy skłaniają do wyboru mebli trwałych, uniwersalnych, o ponadczasowym wzornictwie. Jednak sama jakość to nie wszystko, liczy się także pomysł, który sprawi, że nasze wnętrze będzie wyjątkowe, inne niż wszystkie .

Stylowe oszczędzanie – energooszczędne okno

W okresie jesienno – zimowym nasze domy narażone są na znaczną utratę ciepła a tym samym wyższe koszty eksploatacyjne związane z ogrzewaniem budynku. Dzięki zastosowaniu drewnianych okien Capital firmy Stolbud Włoszczowa można nie tylko obniżyć straty energetyczne, ale nadać naszemu domowi elegancki i luksusowy wygląd.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2018 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi