salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Nowe kolekcje mebli Vox

Z przyjemnością informuję o wprowadzeniu do salonów dwóch nowych kolekcji mebli do oferty Meble Vox – New Folk inspirowanej polskim folklorem zaprojektowanej przez Annę Stępkowską oraz InBox – inspirowanej architekturą projektu Piotra Kuchcińskiego.

Wygoda w dobrym stylu - IBERO FM Gawin

Współczesna architektura stawia na prosty, oszczędny design. W nowym zestawie meblowym IBERO Fabryki Mebli Gawin można dostrzec połyskliwą estetykę dostojnych, szklanych biurowców, pięknych w swej minimalistycznej formie.

Nowe dekory w stolarce drzwiowej

Makassar i Zebrano – tak nazywają się nowe dekory wprowadzone do kolekcji skrzydeł drzwiowych Andromeda marki Classen. Poszerzenie oferty to ukłon w stronę klientów poszukujących nowych rozwiązań designerskich. Egzotyczne i zdecydowane rysunki usłojenia pozwolą na stworzenie aranżacji, które ucieszą oko i staną się oryginalnym uzupełnieniem wybranego wnętrza.

Podłoga i drzwi – co zrobić żeby do siebie pasowały

Drzwi i podłogi to ważny element aranżacji każdego wnętrza. Dokonując ich zakupu musimy pamiętać, że będą nam służyć przez co najmniej kilka lub nawet kilkanaście lat. Dlatego wybierając drzwi i podłogi kierujmy się kilkoma prostymi zasadami, które pomogą nam w doborze odpowiednich modeli i wzorów.

Kostka brukowa STANDARD firmy AWBUD - niestandardowe obrazy przestrzeni

Kostki brukowe Standard dostępne w ofercie AWBUD inspirują. To recepta na praktyczne i estetyczne zaaranżowanie przestrzeni. Miejskie ogrody, alejki, skwery, place, podjazdy z fantazją i smakiem ubierają się w barwne mozaiki kształtów.

Nowoczesne zarządzanie przestrzenią

Wygląd biura ma kluczowe znaczenie dla wizerunku firmy. Utrzymany w modnej stylistyce zestaw MODULO FM Gawin pomoże urządzić kompleksowo przestrzeń biurową o eleganckim i wysmakowanym charakterze.

Piękno dedykowane naturze

Tahoe – to nazwa jeziora ukrytego pośród gór Sierra Nevada, na granicy stanów Nevada i Kalifornia. Przeźroczysta tafla wody otoczona bajkowym krajobrazem stała się inspiracją dla pełnych uroku lamp dostępnych w ofercie firmy Technolux. Rozwiązania należące do nowej kolekcji zachwycają nie tylko piękną formą, ale również wielością zastosowań. I jak na lampy Tahoe przystało, są przyjazne dla środowiska naturalnego.

Jesień na Twoim stole

Czerwone, zielone i pomarańczowe liście to symbol jesieni. Kiedy pojawiają się za oknem, długie spacery po parku stają się prawdziwą przyjemnością. Nie musisz jednak wychodzić z domu, żeby poczuć aurę złotej polskiej jesieni.

Zachowaj piękno mebli na długi czas

Zakup mebli do domu bądź mieszkania to zwykle trudna decyzja. Wpływa na wystrój całego wnętrza, a jednocześnie poważnie uszczupla domowy budżet. Aby nasze decyzje zakupowe nie okazały się chybione kierujmy się nie tylko wyglądem kolekcji, ale także funkcjonalnością oraz jakością wykonania poszczególnych brył.

WASSILY CHAIR

Wassily Chair to pierwsze krzesło wykonane ze stalowych rurek, projektu Marcela Breuera z 1926 roku, powstało, gdy odbywał on praktyki w Bauhausie.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2018 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi