salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Bezpieczne podłogi – antypoślizgowy Domalux Super połysk

Właściwe zabezpieczenie boiska sportowego to nie lada wyzwanie. Od tego, w jakim stanie będzie ono oddane do użytku, zależeć mogą nie tylko wyniki ważnych rozgrywek, ale również bezpieczeństwo zawodników. Domalux Super to lakier do parkietów idealnie sprawdzający się na tak wymagających nawierzchniach, co potwierdza jego atest na antypoślizgowość.

Harmonia stylu i funkcjonalności – szafki natynkowe BC-A firmy Moeller

Możliwość doboru modelu pasującego do wystroju wnętrza i wygoda użytkowania to cechy decydujące o atrakcyjności szafek natynkowych BC-A firmy Moeller. Szafki natynkowe firmy Moeller umieszczone w widocznych miejscach, takich jak przedpokoje czy hole harmonizują z wyglądem dowolnego pomieszczenia.

Pojemniki do lodów

Letni upał? Ochota na deser? Zachcianka dzieci? Wakacje bez lodów są jak dzień bez słońca, więc każdy pretekst jest dobry, aby sięgnąć po chwilę słodkiej, mrożonej przyjemności. Naczynia do przygotowywania i podawania lodów firmy Plast Team ułatwią nam robienie niepowtarzalnych deserów, które będą przysmakiem wszystkich domowników.

Odpoczynek na przedmieściach -

Dom za miastem staje się dla osób pracujących w centrum ostoją i ucieczką od tłoku i hałasu. Aranżując go, zadbajmy, aby wprowadzić do niego powiew świeżości i przyrody. Panele Hikora Philadelphia z kolekcji City o strukturze drewna zbliżą nas do natury nawet na przedmieściach dużego miasta.

Pochwal się podłogą - Panele Grusza Comano z kolekcji City

Aranżując wnętrza naszych mieszkań i domów coraz częściej stawiamy na prostotę i naturalność. Duże otwarte przestrzenie i eleganckie detale odpowiadają zwłaszcza ludziom stawiającym na funkcjonalność pomieszczeń i ich unikalny styl. Drewniana struktura podłogi Grusza Comano z kolekcji City marki Classen idealnie wpisuje się w ten trend.

Pomysł na oryginalne wnętrze - Panele Dąb Tarbek Ciemny

Zdecydowany i odważny kolor paneli laminowanych Dąb Tarbek Ciemny, sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią eksperymentować z wystrojem swojego domu. Panele z kolekcji Nature wprowadzą do wnętrz piękno i atmosferę luksusowej elegancji.

VITRIO – nowa kolekcja szklanych drzwi

Stolbud Włoszczowa S.A. poszerzył ofertę drzwi wewnętrznych o kolekcję szklanych drzwi VITRIO. Nowe drzwi VITRIO mogą otwierać drogę do sypialni, czy salonu, ale prócz swojej funkcji użytkowej sprawiają, że wnętrze staje się oryginalne i przestronne.

Ekologiczny salon w ogrodzie

Coraz częściej urządzając „własne cztery kąty”, więcej czasu i uwagi poświęcamy otaczającej je zielonej przestrzeni. Zaczynamy traktować ją jako przedłużenie naszego domu, integralną jego część. Z podobną pieczołowitością i rozmysłem go projektujemy i urządzamy. W zapomnienie odchodzą ogrody z grządkami pomidorów i kalarep. Teraz ogrody zaczynają przypominać prawdziwe salony, które współgrają z wystrojem domowych pomieszczeń i architekturą budynku.

Kontakt – niedoceniany detal

Barwne ściany, meble robione na zamówienie, lampy kupowane na zagranicznych licytacjach internetowych. Właściciele mieszkań są gotowi na wiele poświęceń i wydatków, by doprowadzić wnętrza do perfekcji. Najskuteczniej jednak charakter poszczególnych pomieszczeń i ich spójność koncepcyjną oddają detale.

Subtelna elegancja - New Cottage Villeroy & Boch

Biała zastawa stołowa o ekstrawaganckich formach to niezaprzeczalny dyktator trendów ostatnich lat. Porcelanowe elementy przybierają tak fantazyjne kształty, że wręcz oszałamiają. W odpowiedzi na ten trend Villeroy & Boch wprowadza na rynek oryginalną kolekcję zastawy stołowej New Cottage, która pozwala zapanować nad chaosem form i ponownie zdefiniować białą zastawę stołową w segmencie modern country – w sposób subtelny i jednocześnie bezpretensjonalny.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2018 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi