salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Nowości w Ipnotic Concept Store

Można z nimi zrobić wszystko - zapiekać w nich suflety, trzymać je w zamrażarce, można je stosować w mikrofalówkach, a także myć w zmywarce.

Pielęgnacja mebli tapicerowanych

Meble tapicerowane cieszą się niesłabnącą popularnością. Niejednokrotnie zmieniamy je, kiedy ich powierzchnia ulegnie zniszczeniu. Nie każdy jednak wie, że mogą one służyć nam o wiele dłużej. Wystarczy, że będziemy pamiętać o ich pielęgnacji.

Sigma Polygloss - ściany na najwyższy połysk

Linia farb lateksowych Poly marki Sigma została wzbogacona o nowy produkt – Polygloss. To farba o najwyższym wśród emulsji stopniu połysku, odporna na szorowanie i bardzo trwała. Sprawdzi się w obiektach szczególnie mocno eksploatowanych, takich jak hotele, przychodnie, czy centra rozrywki. To profesjonalne rozwiązanie, które doceni każdy inwestor.

Jak kupić szafę

Jeśli stoisz przed trudnym zadaniem dotyczącym wybrania szafy, która będzie odpowiadała Twoim wymaganiom, to mamy dla Ciebie kilka rad, czym kierować się i na co zwracać szczególną uwagę, przy wyborze odpowiedniego mebla.

Bogactwo wzorów i kolorów

Kanapy, wersalki, narożniki, sofy – wszystko, co niezbędne do odpoczywania, spania i relaksowania w jednym miejscu! Najnowszy katalog Fabryki Mebli Gawin …nie szata zdobi…? to przewodnik po meblach, które zapewnią nam chwile wytchnienia, a przy tym sprawią, że nasz dom rozbłyśnie kolorami!

Nadmuchiwane meble – Blofild

Blofield jest firmą, która proponuje nie tylko wygodne i niezwykle oryginalne meble, ale meble, które niewiele ważą, ponieważ w środku mają tylko powietrze.

Więcej modeli, większe możliwości - Skrzydła drzwiowe Tetyda

RuckZuck, dynamicznie rozwijająca się sieć sprzedaży podłóg i drzwi, w swojej ofercie posiada wiele interesujących modeli skrzydeł drzwiowych. Na szczególną uwagę zasługują, drzwi z kolekcji Tetyda marki Classen, charakteryzujące się ozdobnymi listwami aluminiowymi.

Slim System – jakość na każdą kieszeń

Dobrej jakości zabudowy z drzwiami przesuwnymi na każdą kieszeń? Takie rozwiązanie oferuje wchodząca na rynek marka Slim System. Slim System to nowoczesne i bardzo funkcjonalne produkty, które dzięki ekonomicznemu wykorzystaniu materiałów, łączą w sobie takie zalety, jak: dobra jakość, dwuletnia gwarancja, bardzo przystępna cena.

Rubensowskie kształty w doskonałej formie

Twórczość Petera Paula Rubensa w niepowtarzalny sposób połączyła wybujałość, żywiołowość, dynamikę i zmysłowość, które idealnie oddają niejednorodny charakter baroku. Zestawienie pewności z energią, a zdecydowania z siłą znajduje w XXI wieku zastosowanie w dziedzinach, które, będąc codziennością, nie mogą ani zawieźć, ani znudzić użytkownika.

Porcelanowa arystokracja

Jaka porcelana najlepiej pasuje na wytworne przyjęcie? Które filiżanki wybrać, by spotkanie przy kawie było prestiżowe i eleganckie? Najlepsza porcelana pochodzi z Chin. Wiele wieków tradycji i kunszt rzemieślników sprawiają, że wyroby ceramiczne z dalekiej Azji cieszą się uznaniem na całym świecie. Na bazie tych doświadczeń powstała ekskluzywna porcelana I Disegno.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2018 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi