salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Wiosna w domu

Nareszcie nadeszła wiosna. Czujemy ją we wdychanym powietrzu, dajemy się ponieść radosnej nucie pierwszych słonecznych promieni. Energia rozpiera każde serce! Przyroda nie daje zapomnieć o cyklicznej odnowie ciała i ducha.

Eco System – to się opłaca!

Wzrastające ceny energii dotykają każdego. Nie mając wpływu na to, co dzieje się na globalnych rynkach paliw, można ograniczyć domowe wydatki, stosując energooszczędne materiały budowlane. Umożliwia to Eco System firmy Reynaers – system okienno-drzwiowy łączący energooszczędność z ekologią.

Kolekcja ogrodowa duetu projektantów – Sir Terence‘a i Sebastiana Conranów

Z okazji jubileuszu Tchibo pragniemy zaproponować coś szczególnie pięknego: stylową kolekcję ogrodową duetu projektantów – Sir Terence‘a i Sebastiana Conranów – oraz wiele innowacyjnych akcesoriów, które sprawią, że Wasza miłość do ogrodu rozkwitnie. Kolekcja dostępna będzie w sklepach i na stoiskach Tchibo od środy, 8 kwietnia przez około 10 tygodni lub do wyczerpania asortymentu.

Siła dębu i bezpieczeństwo Normstahl

Długowieczność, okazałość i siła. Cechy te, najlepiej opisują jedne z najstarszych drzew na świecie – dęby. Firma Normstahl wykorzystała zalety i gustowny kolor tych drzew, tworząc niepowtarzalne pokrycie bramy segmentowej g60 w odcieniu ciemnego dębu.

Fotel obrotowy Catiff – wygoda i unikalny design

Współczesne fotele obrotowe powinny cechować się nie tylko komfortem użytkowania czy wysoką funkcjonalnością, ale także unikalnym wyglądem. Krzesłem obrotowym, które spełnia wszystkie te wymagania jest Catiff z kolekcji "24h at work" firmy Dziedzic.

Terapia światłem i barwą w domu

Kolory pobudzają nas podobnie jak dźwięki – jedne barwy motywują do działania, inne uspokajają i koją nasze zmysły… Nie od dziś wiemy, że światło i barwy w bardzo istotnym stopniu oddziałują na nasze samopoczucie, a także zdrowie. Terapia światłem i kolorem były znane i stosowane już w starożytności. Wpływ ma zarówno natężenie światła, jak i poszczególne kolory, które potrafią wpływać na nas zarówno tonizująco, jak i pobudzająco.

Wyścig ze słońcem

Słońce, które w marcu jest dla ogrodu zimowego źródłem darmowego ciepła, w lipcu może zrobić z niego małą saunę. Już teraz warto pomyśleć o zapewnieniu optymalnej temperatury wewnątrz oranżerii i wybrać odpowiednie osłony przeciwsłoneczne. Wygrajmy wyścig ze słońcem!

Poczuj się komfortowo

Firma Logitech zapowiedziała premierę wyposażonej w system chłodzenia podstawki pod laptopy Logitech Cooling Pad N100. Z badań przeprowadzonych na zlecenie firmy wynika, że coraz częściej z komputerów przenośnych korzystamy siedząc wygodnie na kanapie (60% badanych), a nadmierne ciepło emitowane przez notebooka jest jedną z niedogodności najczęściej wskazywanych przez respondentów.

Twój fotel. Twój styl

Wyjątkowość, indywidualizm i odwaga – to kluczowe hasła, jakie towarzyszyły pracom nad nową kolekcją foteli biurowych PREMIUM firmy abc Formy Siedzenia – SITAG Polska. Limitowana seria SITAG PREMIUM, która właśnie ujrzała światło dzienne, powstała z myślą o indywidualistach, osobach z charakterem oraz ceniących rozwiązania niebanalne.

Gentelman dobrze poukładany

Schludny, elegancki wygląd mężczyzny w dużej mierze zależy od właściwego doboru garderoby oraz odpowiedniej dbałości o nią, zwłaszcza o jej najważniejsze elementy – koszule, krawaty i paski. Przy odpowiednim doborze i kompletacji wnętrza zabudowy czy szafy, znajdziemy miejsce na wszystko, także na te mniejsze części garderoby (krawaty i paski) oraz ubrania najbardziej narażone na gniecenie się (koszule).

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2018 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi