salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Ekskluzywne systemy przeciwsłoneczne - Coullise

Coulisse istnieje na rynku międzynarodowym od 1992 roku. Siedziba firmy wraz z całym zapleczem magazynowym znajduje się w Holandii, w miejscowości Enter. Coulisse jest jedną z największych firm europejskich, projektujących i produkujących ekskluzywne systemy przeciwsłoneczne tj. żaluzje poziome, żaluzje pionowe, rolety tkaninowe, przesłony rzymskie, panele, screeny oraz plisy.

Kostka brukowa Afrodyta firmy AWBUD – ponadczasowe piękno

Narodzona z piany morskiej Afrodyta, bogini piękna i miłości, już w starożytności inspirowała wrażliwe artystyczne dusze. Jako ponadczasowy wzorzec piękna pozostaje natchnieniem także dziś, kiedy na kształt dzieła sztuki możemy formować codzienne otoczenie.

Internity oferuje ekskluzywne grzejniki.

Projektujący wnętrza coraz śmielej korzystają z niestandardowych rozwiązań proponowanych przez producentów grzejników. Internity dostrzegając zapotrzebowanie zarówno ze strony projektantów, jak i osób prywatnych proponuje w swoich salonach wystawienniczych aktualne trendy wykończeniowe i designerskie grzejników.

CIEPŁO PNIE SIĘ KU GÓRZE

Pionowe elementy są przez stylistów wnętrz stosowane od dawna ze względu na… magiczne właściwości. Potrafią dodać pomieszczeniu wysokości, poprawić jego proporcje, uszlachetnić. Pionowe linie pojawiają się także na dekoracjach – tapetach, meblach. Nawet urządzenia grzewcze od niedawna dopasowują się do tej mody.

Kolekcja Rafael – klasyka z włoską duszą

Najnowsza linia mebli firmy Klose to niezwykłe wzornictwo, doskonała jakość wykonania oraz nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Inspirowana włoskim stylem klasyczna kolekcja Rafael stworzona została dla klientów ceniących elegancję i ponadczasowe piękno.

Nowe modele skrzydeł drzwiowych w kolekcjach HR marki Classen

Kolekcje Latona HR, Malaga HR, Ariadna HR i Alkmena HR zostały poszerzone o nowe modele drzwi wyposażone w kasetony frezowane. Wzbogacona oferta skrzydeł drzwiowych marki Classen to kolejna propozycja dla klientów szukających nowych i niestandardowych rozwiązań.

Valtii Expert – fiński ekspert od drewna

Wiosna tuż tuż, dlatego warto już teraz zająć się konserwacją i dekoracją drewnianych mebli ogrodowych czy tarasów. Właśnie po to by w pełni móc korzystać z nadchodzących ciepłych dni i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Mini roleta – Maxi możliwości

Narzekasz na łopoczące na wietrze rolety, lecz nie chcesz szpecić okien brzydkimi prowadnicami? Projektanci marki Vidella rozwiązali ten problem i stworzyli nową roletę z systemem Mini Comfort.

Pomocne rozwiązania Komandor – propozycje uchwytów na sprzęt gospodarstwa domowego

Większość gospodyń domowych boryka się z problemem znalezienia najbardziej optymalnego miejsca na sprzęty gospodarstwa domowego. Firma Komandor rozumie, że kobiety lubią i chcą otaczać się pięknymi przedmiotami, a porządek jest im potrzebny do zachowania dobrego samopoczucia. Dlatego też przygotowała propozycje ułatwiające życie codzienne.

Rozmarzony ogród… zimowy

Jesień i zima to pory roku, w których wyraźnie odczuwamy przygnębienie. Deficyt słońca, błękitnego nieba i tlenu… bo szczelnie zamykamy się na cztery spusty w domach z pewnością nie poprawia samopoczucia. Dlatego na jesienne i zimowe chłody najlepszym „poprawiaczem” nastroju może się okazać pełen roślin rozmarzony ogród… zimowy.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2018 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi