salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Świąteczne nastroje z Villa Italia

Gdy za oknem śnieg i mróz, a Twoje mieszkanie wypełnia zapach świerkowych gałązek i wigilijnych potraw, to znak, że czas najwyższy udekorować bożonarodzeniowy stół. Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, więc tej zimy zabaw się paletą tradycyjnych świątecznych barw – czerwienią, bielą oraz złotem i srebrem.

Natura w domu i biurze - Panele podłogowe Klon Camedo

Najnowsze trendy wnętrzarskie ponownie wprowadzają do szklanych i plastikowych aranżacji najstarszy znany budulec – drewno. Podłogi laminowane marki Classen z nowej kolekcji City to połączenie wielkomiejskiej elegancji, naturalności i technologii z najwyższej półki.

"Wesołe Zoo", "Rodzinne śniadanie" "Sztućce New Wave dla dzieci" – wprawiają w dobry nastrój maluchy i ich rodziców

"Dobry humor maluchów i ich rodziców!" Takie motto towarzyszyło opracowywaniu nowych kolekcji Villeroy&Boch stworzonych z myślą o potrzebach i upodobaniach najmłodszych.

Zestaw sztućców Gerlach – model Retro

Sztućce zostały zaprojektowane przez technologów firmy Gerlach, którzy wzorowali się na modelu z lat 30-tych. Wykonane ze stali nierdzewnej kwasoodpornej, sztućce można myć w mechanicznych zmywarkach. Grubość materiału – 10 mm, wykończenie – wysoki połysk.

BAMBUS – NIEPOWTARZALNY JAK TY...

Wielu zna go ze swojego ogrodu. Bambus. Należy on do rodziny traw, jest łatwy w pielęgnacji i w nadzwyczajny sposób „dąży do celu”. Rośnie z prędkością, której prawie że można by się przyglądać. Do 100 cm w ciągu jednego dnia. Bambus – jakby ciągle był na pasie dla wyprzedzających...

"Samarah" – nowy wzór czerpiący inspiracje z hinduskiej kultury, dekoracyjne przedmioty najwyższej jakości

"Samarah" czyli "delikatne światło" – to wdzięczna nazwa nowego, egzotycznego wzoru Villeroy&Boch. Nawiązuje on do najsilniejszego obecnie trendu w Europie, czerpania inspiracji z indyjskiej kultury i tradycji. Dla kultury zachodu pociągająca jest ta mieszanka magii, tajemniczości i nowoczesności.

Zestaw Oliwia marki Gerlach

Oliwia - najnowsza porcelana typu "bone chine" wprowadzona na rynek przez firmę Gerlach we wrześniu br.Oliwia produkowany jest w wersji zdobniczej składającej się z dwóch dekorów: Elementy zdobnicze nakładane są na porcelanę metodą naszkliwną.

Wyjątkowe wnętrza dla wyjątkowych ludzi

AlmiDecor narodziła się z miłości do pięknych, unikalnych wnętrz i fascynacji różnymi kulturami. Inspirację czerpie z bogactwa i różnorodności otaczającego nas świata, dążąc do równowagi pomiędzy człowiekiem i naturą.

Wycieraczki - ochrona podłogi przed jesienną pluchą

Przyszła jesień a wraz z nią jesienna pogoda - deszcz, plucha i błoto. Aby uchronić nasze mieszkanie przed brudem przynoszonym z zewnątrz, firma Sklepy KOMFORT SA przygotowała nową kolekcję wycieraczek. Dzięki nim podłogi wewnątrz pomieszczeń zachowają estetyczny wygląd nawet przy jesiennej słocie.

Idealnie przejrzyste dodatki Gerlach

Dzisiejszy Gerlach to także najwyższej jakości szkło- projektowanie, tak jak sztućce i porcelana, w imię tradycji, ale również z myślą o ludziach młodych, których wrażliwość kształtować będzie estetykę stołowych aranżacji w przyszłości.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2018 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi