salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Kolekcja KLUDI BALANCE – najważniejsza jest równowaga

Niełatwo zachować równowagę między tym, co piękne i tym, co praktyczne. Projektantom KLUDI udała się niełatwa sztuka stworzenia przedmiotu, który nie traci nic ze swej funkcjonalności na rzecz estetyki. Nowa seria baterii KLUDI BALANCE to doskonała równowaga formy i funkcji.

Drzwi przesuwne naścienne - efektownie oddzielają i łączą

Drzwi przesuwne to rozwiązanie zarówno do dużych, jak i niewielkich mieszkań. Dzięki nim estetycznie oddzielimy salon od aneksu kuchennego lub części jadalnej. Doskonale sprawdzą się one także w łazience lub garderobie, do której wchodzi się wprost z sypialni. Firma Stolbud Włoszczowa oferuje możliwość wykonania skrzydeł w wersji przesuwnej z niemal całej swojej oferty drzwi.

BEZCENNY SPOKÓJ – taras z płytami Monza

Subtelna barwa i gładka faktura, to główne atuty płyt tarasowych Monza w kolorze pastelowym (linia Libet Impressio colormix) - nowości w ofercie firmy Libet.

Baumacol Fuge firmy Baumit – więcej niż fuga

Prawidłowo położone płytki w kuchni czy łazience to tylko połowa sukcesu. Warto zadbać, by estetyczne wykończenie glazury dopełniło dekoracyjny efekt całego pomieszczenia. Baumacol Fuge firmy Baumit to wysokowytrzymała zaprawa do fugowania, która da nam gwarancje eleganckich spoin międzypłytkowych nawet na podłożach o podwyższonych obciążeniach termicznych lub wyposażonych w ogrzewanie podłogowe.

APOLIMA NOWY GRZEJNIK ŁAZIENKOWY PURMO

Nowy grzejnik łazienkowy Purmo Apolima charakteryzują płaskie, wygięte w delikatny łuk kolektory. Idealna symetria względem dolnego przyłącza sprawia, że Apolima to elegancki i jednocześnie wygodny grzejnik do łazienki.

Moskitiery – sprzymierzeńcy w walce z owadami

Chociaż piękną pogodą cieszymy się dopiero od niedawna, to już wielu z nas doznało bolesnych ukąszeń. Wiosną i latem owady są bardzo uciążliwe. Ich brzęczenie nocą nie pozwala spać, a ugryzienia mogą wywołać nieprzyjemną reakcję alergiczną. Jak się przed nimi chronić?

NA OKRĄGŁO W OGRODZIE

Kto powiedział, że wszystkie ścieżki muszą prowadzić bezpośrednio do celu? W naszym własnym ogrodzie z pewnością ta zasada nie musi być obowiązująca. Kręte ogrodowe alejki doprowadzą nas zawsze tam gdzie trzeba, ale bardziej atrakcyjnym szlakiem.

Retro w ogrodzie od Kobi Light

Coraz częściej lampy na podwórku naszego domu stanowią już nie tylko źródło światła, ale również pełnią funkcję estetyczną. Są elementem, który wkomponowuje się w styl i kolorystykę budynku i ogrodu. Stojące lub naścienne lampy firmy Kobi Light spełniają dwa zadania: w nocy rozświetlają mrok, a w dzień podkreślają styl całej posesji.

Grzejniki INSTAL-PROJEKT w najmodniejszych kolorach 2011

Naukowo udowodniony został wpływ jaki mają na człowieka kolory. Każdy z nich może odpowiednio nas nastrajać, kolory są istotnym elementem ożywiającym, wywołują emocje, wspomnienia. Dzięki nim możemy się lepiej skupić, bądź zrelaksować. Kolory są również nieodłącznym elementem wystroju naszych wnętrz.

Płomień dla wymagających

Technika 3D, znana głównie z ekranizacji filmowych i gier komputerowych, znalazła swoje zastosowanie również w produkcji kominków elektrycznych. Inżynierowie z grupy Glen Dimplex, w centrum badań i rozwoju w Irlandii, opracowali bowiem nowatorską technologię 3 D Opti-Myst®, która pozwala na osiągnięcie doskonałej iluzji ognia.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2018 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi