salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Trzy elementy luksusowej kuchni

Kuchnia powinna być zarówno funkcjonalna, jak i zapewniać wrażenia estetyczne – cieszyć oko.
Zwłaszcza, że jest to miejsce, w którym domownicy spędzają coraz więcej czasu. Nietypowe okapy,
unikatowe piece kuchenne oraz sprzęty dotykowe pasują zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych kuchni.

Rodzaje patelni i ich zastosowanie

Nie trzeba być zawodowym kucharzem by wiedzieć, że patelnia odgrywa niezwykle ważną rolę w gotowaniu. Bez niej smażenie jest niemożliwe. Mięsko, jajka, warzywa oraz wiele innych artykułów spożywczych codziennie trafia na rozgrzane naczynie. Jednak podczas wyboru patelni warto pamiętać, że każda z nich ma określoną funkcję. Wyróżniamy wiele rodzajów patelni podzielonych według określonych kryteriów.

Gustowne wyposażenie kuchni – ekspres do kawy

Kuchnia to ważne miejsce w każdym domu czy mieszkaniu. To właśnie w niej przygotowujemy smaczne posiłki dla siebie, swoich bliskich oraz swoich gości. To tutaj parzymy poranną kawę, która ma wypełnić aromatem cały dom i postawić nas na nogi. Dlatego też wyposażenie kuchni nie może być kwestią przypadku. Powinna być ona funkcjonalna i bezpieczna, a jednocześnie gustowna, by przebywanie w niej było dla nas przyjemnością. Również sprzęty kuchenne używane na co dzień warto dopasować do całej aranżacji, gdyż mogą ją świetnie uzupełnić. Jednym z takich designerskich sprzętów jest na przykład ekspres do kawy. Jak go dopasować do wnętrza kuchni?

Jak wymienić uszczelkę w lodówce?

Lodówka - jak każdy inny sprzęt AGD - od czasu do czasu wymaga drobnych przeglądów i przeprowadzenia prac pozwalających na poprawę funkcjonowania. Raz na jakiś czas warto sprawdzić stan uszczelek i - w razie konieczności - je wymienić.

Płytki w nowoczesnej kuchni

Płytki od pokoleń stanowią tradycyjny materiał wykończeniowy ścian oraz podłóg kuchni. Mimo częstego zbierania się brudu w miejscu łączeń i blaknącego z czasem koloru, płytki nadal cieszą się dużą popularnością wśród klientów, co nie przeszło bez uwagi producentów i projektantów wnętrz. Powstają coraz to nowe produkty tego typu, w najróżniejszych rozmiarach i wzornictwie, co pozwala na zaadaptowanie płytek do rozmaitych wnętrz.

Funkcjonalne oświetlenie w kuchni

Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym mieszkaniu, dlatego powinna być zaprojektowana w sposób niebudzący żadnych zastrzeżeń. Istotnym elementem aranżacji jest oczywiście prawidłowe oświetlenie wnętrza. Odpowiednio nasycone światło gwarantuje bezpieczeństwo podczas przygotowywania posiłków, zapewniając jednocześnie naturalny wygląd produktów spożywczych. Dobrze dobrane lampy oświetlają meble kuchenne, dodatki i dekoracje, tuszują niedoskonałości ścian, podłóg i szafek oraz optycznie powiększają wnętrze.

Dekoria.pl w kuchni

Na odrobinę elegancji i gustownego wystroju nie może zabraknąć miejsca nawet w niewielkiej kuchni. Tam, gdzie liczy się każdy szczegół, powinny znaleźć się dekoracje nadające wnętrzu niepowtarzalny charakter. Doskonałym przykładem są nowe programy kuchenne Sweet Home i Coffee&Wine od Dekoria.pl.

Światowy design prosto z Londynu: zlewozmywak Soho N – 100

Firma CCI Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor zlewozmywaków niemieckiej marki Schock, wprowadziła do swojej oferty nowy zlewozmywak Soho N – 100. Swoją nazwę zawdzięcza on słynnej londyńskiej dzielnicy Soho, wyznaczającej najnowsze trendy nie tylko w modzie, ale także w aranżacji wnętrz.

Trwałe i funkcjonalne zlewozmywaki stalowe Franke

Stal szlachetna od lat wykorzystywana jest przez Franke do produkcji zlewozmywaków kuchennych. Z uwagi na właściwości materiału, zlewozmywaki stalowe cieszą się ogromną popularnością i są najczęściej kupowane na świecie.

POP zawsze na czasie

Czy zlewozmywak POP od Deante stanie się tak popularny jak muzyka pop? Tak jak muzyczny pop, produkt Deante jest uniwersalny i adresowany do szerokiego grona. Zlewozmywak Pop to idealny kompromis między nowoczesnym wzornictwem i klasycznym urokiem zlewozmywaków granitowych.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2018 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi