salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Tradycja kontra nowoczesność – wybierz łazienkę dla siebie

Tradycyjne, owalne kształty czy nowoczesna geometria i minimalizm? Aranżacja łazienki powinna być nie tylko funkcjonalna, ale też ściśle współgrać z gustem użytkowników. Przed podjęciem decyzji o jej wystroju, warto zastanowić się jaka stylistyka jest nam najbliższa.

Nowy design dla nowych przyjaciół - Dalszy ciąg sukcesu produktów Loop & Friends i Subway

Dobry design ma wielu przyjaciół – takie motto towarzyszyło wprowadzeniu 6 lat temu na rynek serii umywalek Loop & Friends. Odniosły one największy sukces spośród wszystkich umywalek w historii firmy Villeroy & Boch.

Płytkowa moda na czas kryzysu

Szalejący kryzys dotyka niemal wszystkie branże, niestety - coraz częściej odczuwamy go również my. Jeżeli w najbliższym czasie czeka nas remont lub urządzanie łazienki, bądź planujemy wymianę płytek w kuchni czy przedpokoju – weźmy przykład z największych producentów i postawmy na „modę na czas kryzysu”: ponadczasową klasykę, bezpieczną i przyjazną kolorystykę oraz wysoką jakość – czyli trendy, które nigdy nie wychodzą z mody, nie znudzą nam się zbyt szybko i są dobrym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy urządzone pomieszczenie posłuży nam dobre kilka lat nie tracąc na swojej atrakcyjności.

Odważny duet: drewno i łazienka

Zastosowanie drewna w łazience – pomieszczeniu najbardziej narażonym na wilgoć, nie stanowi już większego problemu. Współcześni mistrzowie stolarstwa skutecznie utwierdzają nas w tym przekonaniu.

Łazienka dobrze umeblowana

Wiele napisano już o łazience, jej funkcjonalności, kolorystyce i wyposażeniu. Ogólny zarys wymarzonej łazienki każdy z nas ma w głowie, jednak gdy zabieramy się do oceny konkretnych potrzeb związanych z miejscem na kosmetyki, ręczniki, detergenty czy suszarkę, sprawa znacznie się komplikuje. Może warto skorzystać z gotowych i ciekawych rozwiązań aranżacyjnych w ofercie Artvillano i Anderstil?

Ekskluzywny design w łazience

Niemiecka marka s.Oliver posiada czterdziestoletnie doświadczenie w produkcji mody damskiej, męskiej i dziecięcej oraz w promowaniu nowoczesnego lifestyle'u. Marka s.Oliver to jednak nie tylko odzież i dodatki, ale także styl życia odzwierciedlający się w domu i otoczeniu. W swej kolekcji s.Oliver Home firma oferuje kolekcje barwnych ręczników, które na polski rynek wprowadziła firma Mirexim Distribution.

Dwa w jednym - parawany nawannowe

Wanna, czy kabina prysznicowa? To pytanie stawia sobie wiele osób przy okazji urządzania łazienki. Dzięki nowym parawanom nawannowym Niven marki KOŁO nie musimy już wybierać. Każdy może cieszyć się szybkim i orzeźwiającym prysznicem, a kiedy przyjdzie ochota - również długą i relaksującą kąpielą.

Łazienka bez barier

Łazienka to najbardziej intymne miejsce w domu, a komfort i wygoda jej użytkowania są nadzwyczaj istotne. Szczególnie, jeśli z łazienki korzystają osoby starsze lub niepełnosprawne. Z myślą o nich firma Sanitec KOŁO od wielu lat oferuje dedykowaną ceramikę oraz angażuje się w szereg działań mających na celu pomoc osobom o ograniczonych możliwościach ruchowych.

Dopasowane do indywidualnych potrzeb - kabina prysznicowa Akcent PLUS

Każdy z nas ma inny gust i inne możliwości aranżacji łazienki. Wpływ na jej wygląd mają m.in.: ilość przestrzeni do zagospodarowania, tryb życia oraz przyzwyczajenia. Decydując się na wannę lub prysznic pamiętajmy, że to pierwsze rozwiązanie sprawdza się najlepiej w dużych pomieszczeniach.

Elastyczność i nieograniczona ilość kombinacji

Wanny z Quarylu cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Firma Villeroy & Boch wprowadza na rynek nową, imponującą serię My Art. Zaspokaja ona wszelkie potrzeby konsumentów w zakresie elastyczności i dogodnych kombinacji pasujących do każdej łazienki.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi