salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Seria Khroma – połączenie koloru, faktury i dizajnu

Roca, światowy lider w dziedzinie projektowania rozwiązań dla łazienek, wprowadza na rynek innowacyjną, komfortową i funkcjonalną kolekcję Khroma. Najnowsza seria ceramiki sanitarnej marki Roca, autorstwa światowej sławy dizajnera Vincenta Grégoire, wprowadza do łazienki kolor, przełamując panującą tu dotąd biel. Nowe produkty cechują się owalnymi kształtami, minimalistyczną formą, a ich design podkreślają intensywne i modne barwy.

Wedi Moltoromo – ścianki do zadań specjalnych

Moltoromo to dostępny od kwietnia w ofercie wedi Polska system modułowy, pozwalający efektywnie projektować różne formy ścian w łazienkach i pomieszczeniach wellness.

Podnieś standard swojej łazienki

Dostępna od kwietnia w ofercie Sanitec KOŁO seria Standard Plus to osiem modeli brodzików pozwalających na optymalne zagospodarowanie przestrzeni każdej łazienki. Ich funkcjonalna stylistyka na pewno sprosta wszelkim upodobaniom.

La Belle, nowa kolekcja premium: romantyczna awangarda w aranżacji łazienki

Romantyzm – epoka intensywnych uczuć, pożądania i indywidualizmu, które sprawiały, że ludzie czuli i doświadczali zjawisk nadprzyrodzonych, magicznych i bajkowych. Przyroda z jej ciemnymi lasami, tajemnicze zamki i ruiny pobudzają wyobraźnię – w dzisiejszych niespokojnych i niepewnych czasach wiele osób tęskni za tym minionym światem.

Łazienkowa metamorfoza wiosenna

Wiosną świat budzi się do życia, a wszystko wokół nabiera nowego wyglądu. Jeśli chcemy, aby również nasza łazienka „odżyła”, i by na dłużej zagościł w niej powiew świeżości nie musimy decydować się na wielkie zmiany. Wystarczy, że stare baterie wymienimy na modele z nowej linii Squash marki Cifial. Dzięki temu wiosna zawita nie tylko w przyrodzie, ale także w naszym domu.

Flow 300 marki Keramag – łazienka, która płynie

Seria Flow 300 to nowoczesna wizja aranżacji wykreowana przez wybitnego niemieckiego projektanta Hadi Teherani, będąca kontynuacją linii produktów Flow. Dzięki ceramice i meblom z tej kolekcji nasza łazienka nabierze lekkości i płynności morskich fal.

Brodzik Riofino wśród łazienkowych rozwiązań roku

Jakość, niebanalne wzornictwo i innowacyjność – takich cech produktów szukali członkowie jury konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2009”. Jednym z docenionych rozwiązań okazał się licujący z podłożem brodzik prysznicowy Riofino. Produkt firmy wedi Polska otrzymał prestiżowe wyróżnienie.

Nowości na targach ISH we Frankfurcie

W marcu odbyły się targi ISH we Frankfurcie nad Menem. Jedna z największych światowych imprez targowych poświęcony wyposażeniu łazienek, budownictwu, klimatyzacji i energiom odnawialnym. Pomiędzy 10 a 14 marca odwiedziło je ponad 200 tysięcy osób, w tym co trzecia spoza Niemiec. Nie zabrakło wśród nich przedstawicieli krakowskiego salonu Max-Fliz, którzy we Frankfurcie poszukiwali inspiracji.

Kontrolowane źródło wody – armatura Ideal Standard

Mówimy, ze diabeł tkwi w szczegółach. Nabiera to wyjątkowego znaczenia jeśli chodzi o wyposażenie i aranżację wnętrz. Stylowe i nowoczesne detale sprawiają, że łazienka nabiera wyjątkowego klimatu a przebywanie w niej staje się czystą przyjemnością.

Indywidualne rozwiązania w typowym domu – projekt Dom – Nowy Wymiar

Pod Katowicami powstaje nowoczesny i ekologiczny dom jednorodzinny, którego zaletą jest dostosowanie do praktycznie każdej rodziny. Firma Sanitec KOŁO, jako uczestnik projektu Dom – Nowy Wymiar dostarcza domowi typowemu indywidualnych rozwiązań w zakresie armatury sanitarnej.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi