salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Nowe produkty wellness - Villeroy & Boch

Coraz więcej osób pragnie mieć swoją prywatną strefę wellness, relaksować się i korzystać z odnowy we własnej łazience. Firma Villeroy & Boch wychodzi im naprzeciw, rozszerzając swoją i tak już bogatą ofertę wanien i wprowadzając szereg atrakcyjnych innowacji.

Unikat na światową skalę

Przedstawiamy kolekcje unikatowych na skale światową kamiennych umywalek.Pochodzące z Włoch umywalki są wytwarzane przez rzemieślników ręczną techniką olejowania i intarsjowania kamienia.Wykonanie jednej umywalki to około 300 godzin pracy ludzkich rąk.Typowe wymiary to 90/60/20cm

Pomysł na nowoczesną walentynkową łazienkę

Internity z uwagi na coraz bardziej wymagający rynek, dostosowuje swoje produkty oraz projekty pod wymagania indywidualnych Klientów, którzy potrzebują także niestandardowych rozwiązań w swoich domach.

Zabawa z kolorami - nowości w natryskach firmy FERRO

Nowoczesne rozwiązania zestawów natryskowych FERRO sprawiają, że strefa wody posłuszna naszemu życzeniu stanie się w jednej chwili centrum relaksu, salonikiem masażu lub domowym SPA.

Same plusy: dekoracyjny grzejnik łazienkowy zehnder yucca plus

Zehnder yucca plus – tegoroczna nowość w ofercie firmy Zehnder – to godny następca modelu zehnder yucca wave. Jednakże w tym grzejniku rurki poziome są proste, a nie wygięte w łuk. Pod względem konstrukcji zehnder yucca plus bardzo przypomina inny nowy grzejnik z tej linii – zehnder yucca mirror.

Najlepsze z najlepszych – łazienkowe hity 2008

Początek nowego roku skłania do podsumowania minionych dwunastu miesięcy. Spośród wielu produktów marki Cifial przedstawiamy dziewięć, które w 2008 roku cieszyły się największym uznaniem klientów. Polacy najczęściej wybierali produkty do małych łazienek, jednak o dość charakterystycznym, nietypowym wzornictwie.

TORINO - żywioł wody zaklęty w ascetycznych formach

Przyzwyczajeni do korzystania z łazienek o małej powierzchni, od współczesnej łazienki wymagamy czegoś więcej - przede wszystkim przestrzeni i światła. Aranżacja, którą proponujemy zadowoli z pewnością użytkowników ceniących właściwe oświetlenie.

PARMA - łazienka inspirowana naturą

Wśród natłoku codziennych obowiązków, wiecznego zabiegania i pośpiechu tęsknimy do naszej małej domowej strefy wyciszenia i wypoczynku. Coraz częściej tę rolę spełnia łazienka - oaza dla zmęczonego ciała i umysłu.

Moonlight Glow - inspirowane aerografią

Lata osiemdziesiąte są na topie. Telewizja i muzyka pop ogłosiły odrodzenie „80’s”, a moda i design wnętrz podążają za nimi, nawiązując do stylistyki tej dekady. Charakterystyczne są śmiałe, jasne kolory, błyszczące lakiery i migoczące cekiny, które widać także w aranżacjach wnętrzarskich.

BARI - czyli szlachetny minimalizm na usługach nowoczesnej łazienki

Jaka to ulga znaleźć się po pracowitym dniu w prostym, nieomal surowym wnętrzu, które nie wysyła nam dodatkowych bodźców, a wręcz, ujmując swoją prostotą i regularnością form, zaprasza do wypoczynku. Geometryczne kształty ceramiki łazienkowej, powtarzalny motyw prostokąta i kwadratu, śnieżnobiała biel urządzeń skontrastowana z ciemną złocisto – stalowo - brązową tonacją ścian stwarzają miłe wrażenie równowagi, porządku i chłodu.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi