salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
MODENA - sposób na niebanalną łazienkę

Jak bardzo zmienia się rola współczesnej łazienki? Od miejsca spełniającego jedynie funkcje użytkowe po intymny azyl. Od zaopatrzonych w podstawowe urządzenia po świetnie wyposażone domowe gabinety SPA, których najważniejszym zadaniem jest szybka regeneracja sił użytkownika. Od skromnych i pozbawionych indywidualnego charakteru po śmiałe w aranżacjach pokoje kąpielowe projektowane z zamysłem stania się wizytówką domu. Od zunifikowanych po nieomal specjalistyczne, takie jak łazienka dla sportowca, dla młodej rodziny, dla osoby niepełnosprawnej. Jednak funkcjonalność każdej łazienki powinna iść w parze z jej estetyką.

MONZA - orientalne klimaty w europejskich wnętrzach

We wnętrzach inspirowanych japońskim stylem nie może zabraknąć głębokiej czerni i ognistej czerwieni symbolizującej życie, energię, aktywność. Natomiast kolory neutralne, takie jak odcienie bieli, wprowadzają równowagę i spokój.

Kąpiel w pełnym luksusie

Wśród cieszących się coraz większą popularnością brodzików z odpływem liniowym pojawiła się kolejna nowość - Wedi Fundo Riofino. W tym, licującym z podłożem brodziku, odpływ znajduje się na środku, zapewniając prawidłowe odprowadzanie wody nawet przy powiększonych rozmiarach zestawu.

Ściany pod parasolem

System FEELINGS WATERPROOF, marki Tikkurila, zapewnia profesjonalną ochronę ścian i sufitów przed wilgocią, będąc tanią i wygodną alternatywą dla glazury w łazience.

Dekoracje do łazienki - home&you

Nie masz pomysłu na swoją łazienkę? Jeśli nie wiesz co zrobić, żeby w prosty sposób zmienić wystrój i odnowić to pomieszczenie - obejrzyj propozycje dodatków i dekoracji do łazienek zaprezentowanych przez Home&you.

Ciekawiej pod prysznicem

Jeszcze kilka lat temu trudno było je spotkać w mieszkaniach czy domach. Prysznice "bez brodzika" przestają być już wyłącznie ciekawostką na pływalniach czy w hotelach i zaczynają ozdabiać coraz więcej domowych łazienek.

Luksus w wersji mini

Dobranie właściwego wyposażenia do niewielkiej łazienki to duże wyzwanie. Wnętrze, w którym liczy się każdy centymetr, należy urządzić nie tylko w atrakcyjny, ale przede wszystkim funkcjonalny i wygodny sposób. Firma Cifial w swojej ofercie posiada zarówno ceramikę, jak i baterie umywalkowe, które sprawiają, że nieduża łazienka zamienia się w mini salon kąpielowy.

Ściany pod parasolem

System FEELINGS WATERPROOF, marki Tikkurila, zapewnia profesjonalną ochronę ścian i sufitów przed wilgocią, będąc tanią i wygodną alternatywą dla glazury w łazience.

W strugach deszczu

Stworzone są po to, by nas rozpieszczać. Sprawiają, że w naszym domu mamy deszcz delikatnych kropli lub kaskadę wodospadu. Deszczownice. To dzięki nim zaoszczędzimy nie tylko cenny czas, ale zużycie najcenniejszego zasobu naszego globu - wody. Firma Cifial w swojej ofercie posiada modele, które idealnie wkomponują się w wystrój zarówno nowoczesnego salonu kąpielowego, jak i łazienki stylizowanej na retro.

Akcesoria Łazienkowe

CzerwonaMaszyna.pl prezentuje swoją najnowszą kolekcję akcesorii łazienkowych. Każdy z nas może z niej wybrać coś, co pasuje do jego własnej łazienki.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi