salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Elegancja, estetyka i komfort - uchwyt Pool firmy Kaldewei

Relaks i przyjemność czerpana z błogiej, rozluźniającej kąpieli mogą stać się jeszcze bardziej intensywne dzięki inteligentnym akcesoriom kąpielowym. Takim, jak chociażby uchwyt KALDEWEI Pool, który łączy w sobie komfort użytkowania, wygodę oraz bezpieczeństwo, spełniając jednocześnie najwyższe wymogi nowoczesnego designu.

Bezdotykowe baterie łazienkowe

Energooszczędna, inspirowana sztuką kubizmu i niezmiernie przyjazna w użytkowaniu – taka jest nowa, bezdotykowa bateria z serii Oras Cubista. Producent wprowadził ją na polski rynek.

Brodzik Olympic Plus - Mocny akcent w Twojej łazience

Marka Novellini rozszerza popularną kolekcję brodzików Olympic. Nowość stanowi niezwykle elegancki, czarny, matowy brodzik z efektem antracytu. Olympic Plus to oryginalna propozycja, która doda charakteru każdej nowoczesnej łazience.

Profibox – nowe panele do prostokątnych wanien akrylowych

Firma Villeroy & Boch ma w swojej ofercie atrakcyjne rozwiązania do zabudowy wanien i zainstalowanych w nich systemów hydromasażu. Wysokiej jakości panele są łatwe w montażu i pozwalają na dużą elastyczność w urządzaniu estetycznych wnętrz łazienkowych.

Koniec z łazienkowym dylematem

Łazienka już dawno przestała być miejscem, o którego aranżacją dba się mniej, niż o wystrój najbardziej reprezentacyjnych pomieszczeń w domu. Kolekcje glazury zgodne są z najnowszymi trendami we wzornictwie, a łazienkowe wyposażenie wyróżnia niepowtarzalny design.

Wielofunkcyjne grzejniki Zehnder

Rola grzejników nie musi ograniczać się tylko do ogrzewania pomieszczeń. Modele dostępne w ofercie Zehnder Polska mogą pełnić także dodatkowe funkcje. Akcesoria w postaci różnego rodzaju wieszaków umożliwiają wygodne suszenie i zawieszanie ręczników.

ŁAZIENKA INSPIROWANA NATURĄ

Cisza lasu, szum morza, zapach łąki, który kojąco wpływa na zmysły, ożywczy górski wiatr czy chłodny potok przynoszący ulgę zmęczonym wędrówką stopom – to zapewne najbardziej lubiane, działające na wyobraźnię obrazy, używane podczas rozmaitych sesji terapeutyczno-relaksacyjnych.

Antonio Citterio - znany włoski architekt i projektant zawitał do Polski.

Sanitec KOŁO, czołowy producent wyposażenia łazienek, zorganizował w Warszawie wydarzenie specjalne o nazwie Citterio Night. Uznany włoski architekt i projektant, Antonio Citterio, poprowadził wykład dla grupy studentów, wieczorem zaś spotkał się z najlepszymi polskimi architektami, aby podzielić się swoimi przemyśleniami i przekazać doświadczenia związane z designem.

Łazienka z pasją

Pasja jest czymś, co materialnie i mentalnie urzeczywistnia naszą osobowość. Dzięki pasji odkrywamy swoje jestestwo i sprawiamy, że świat staje się dla nas ciekawszy, a i szczęśliwszy. Ludzie posiadający w życiu pasję żyją przepełnieni entuzjazmem i zarażają nim wszystkich dookoła.

Nowe kolory brodzików marki KALDEWEI

Firma KALDEWEI wprowadziła do swojej oferty brodzików do zabudowy w płaszczyźnie podłogi paletę kolorów matowych doskonale dopasowanych do aktualnych tendencji na rynku płytek ceramicznych.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi