salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Pokój dla dziecka w stylu skandynawskim

Styl skandynawski to przede wszystkim prostota, funkcjonalność i naturalne, drewniane materiały. Oraz oczywiście wszechoecna biel, która bezapelacyjnie wiedzie prym w tego typu stylizacjach. Białe wnętrza niekoniecznie muszą wiązać się z surowością i dojrzałością. Polska marka mebli dla dzieci Pinio postanowiła wyjść na przeciw panującym stereotypom i forsuje przejrzyste, jasne i ekologiczne pokoje dziecięce.

Pokój superbohatera

Projektanci „Dekoratorni” po raz kolejny sięgnęli po meble z oferty Black Red Wite w celu dokonania spektakularnej metamorfozy. Pokój 6-letniego Mateusza zamienił się w kadr komiksu o Batmanie, gdzie główna rolę odegrały elementy systemu modułowego Capslock oferowane przez największą polską grupę meblarską.

„Tolo” – najnowsza kolekcja marki Pinio już wyróżniona

„Tolo” marki Pinio to proste, niebanalne meble dla dzieci w minimalistycznej, nowoczesnej stylistyce. Mimo, że jest to jedna z dwóch najnowszych kolekcji, została już dostrzeżona i wyróżniona. Kolekcja „Tolo” zakwalifikowała się bowiem do finału ogólnopolskiego Konkursu Dobry Wzór 2011 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polski rynku, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Baśniowe meble dla dziecka - Barcelona marki Pinio

Barcelona szczyci się tytułem jednego z najpiękniejszych miast Europy. Niezwykłe oblicze nadają jej przede wszystkim budowle najsłynniejszego Katalończyka – mistrza Antonio Gaudiego, o którym mówi się, że tworzy architekturę z krainy baśni.

Tapety Sanitas dla maluchów i nastolatków

Dwie kolekcje, setki wzorów i kolorów, tysiące dziecięcych uśmiechów. O czym mowa? O „Bright Ideas” i „My Pad”, nowych kolekcjach tapet marki Sanitas, które przygotowane zostały z myślą o dzieciach w różnych wieku, od przedszkolaka do gimnazjalisty.

"Rosnące" łóżko Trend

Firma Mardom, producent rolet i karniszy, poszerzyła swoją ofertę o wyjątkowe łóżko. Artykuł przeznaczony jest dla najmłodszych, a dzięki ciekawym rozwiązaniom może towarzyszyć im od wczesnych lat szkolnych, aż po liceum.

Mama wybiera kolory, a tata farby

Czy wiedzieliście, że już czteromiesięczne niemowlę rozpoznaje kolory podobnie do osoby dorosłej?! Zadbajcie zatem o to, żeby jego malutki świat pełen był radosnych i przyjaznych odcieni. Mama niech wybierze kolory, a tata farby.

Kolorowy i funkcjonalny pokój dla dziecka

Idealny pokój dziecięcy powinien być przytulny, bezpieczny, funkcjonalny, kolorowy, przestronny. Powinien spełniać oczekiwania zarówno rodziców jak i dzieci. Wystrój i aranżację pokoju dziecięcego powinniśmy dostosować zarówno do wieku dziecka, jego zainteresowań i osobowości.

Grzejniki w pokojach dla dzieci

Atlantic Polska posiada w swojej ofercie dwa modele grzejników - konwekcyjny F18 i radiacyjny Shangai, które posiadają blokadę ustawień termostatu i zaokrąglone kształty, dzięki czemu mogą być stosowane w pokojach dla dzieci.

Kocyki dziecięce na Calvado.pl

Sklep internetowy z akcesoriami wyposażenia wnętrz Calvado.pl oferuje olbrzymi wybór dziecięcych tekstyliów, w tym – uroczych, doskonałej jakości kocyków dla maluchów.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi