salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
W krainie miodem płynącej – seria lamp Honey firmy Technolux

Aranżacja pokoju dziecka powinna stanowić szczególny priorytet podczas urządzania mieszkania. Wybierając elementy dekoracyjne warto pamiętać, by ich kształty i barwy budziły u malucha pozytywne emocje. Firma Technolux, z myślą o najmłodszych, stworzyła nową serię lamp Honey, która uczyni życie dziecka bardziej kolorowym i przyjemnym. Każda dziewczynka marzy o tym, by choć na chwilę stać się księżniczką z bajki.

Fundament dziecięcego wnętrza

Pokój dziecięcy jest miejscem, które najlepiej stymuluje rozwój dziecka. Ważne, aby rodzice pozwalali swoim pociechom na samodzielną aranżację przestrzeni. Ich zadaniem jest tymczasem odpowiedni wybór tzw. bazy materiałów wykończeniowych – podłóg, farb i tapet.

Kącik małego naukowca

Początek roku szkolnego za pasem, nie dziwi więc szał zakupów ogarniający rodziców. Kończymy kompletować podręczniki, zeszyty i inne podstawowe przybory szkolne. Jednak musimy pamiętać, że nasz mały uczeń wiele czasu spędzi także na zgłębianiu wiedzy w domu. Jak zatem przygotować odpowiedni, przyjazny kącik do nauki? Jak pogodzić ze sobą rodzeństwo dzielące jeden pokój?

Smak przygody w pokoju dziecka

Własny, wymarzony pokój Twojego ukochanego malucha powinien być nie tylko miejscem wypoczynku, ale przede wszystkim pełną niespodzianek krainą, która pobudzi jego nieposkromioną dziecięcą wyobraźnię i dostarczy mnóstwo zabawy.

Aranżacje z nastoletnią fantazją

Pomysły nastolatka na wystrój pokoju potrafią przyprawić o zawał serca niejednego rodzica. Zamiast jednak wszczynać niepotrzebne wojny, lepiej spróbować wypracować kompromis pomiędzy praktycznością dorosłych a szaleństwem i zbuntowaną naturą młodych.

Urządzamy pokój dziecka

Otoczenie dziecka może stymulować jego rozwój, wpływać na wyobraźnię i kształtować przyszły gust. Nic więc dziwnego, że rodzice przykładają tak dużą wagę do wystroju dziecięcego pokoju. Jak w każdym pomieszczeniu, tak i tutaj dominują pewne obowiązujące trendy i ścisłe zasady.

Przyjazny kącik malucha

Urządzając pokój małego dziecka najlepiej zacząć od dwóch podstawowych kwestii – kolorystyki i oświetlenia. To głównie one tworzą klimat pomieszczenia. Mogą mieć także wpływ na samopoczucie i rozwój małego mieszkańca.

Obowiązkowe wyposażenie dziecięcego pokoju

Dom, w którym mieszka małe dziecko, wyposażony jest w całe mnóstwo rzeczy ułatwiających rodzicom opiekę. Nie może wśród nich zabraknąć takich sprzętów jak łóżeczko, krzesełko do karmienia czy kojec.

Foteliki Fun – zabawa w energetycznych kolorach

Foteliki Fun z kolekcji Simple marki Timoore to wygodne, bezpieczne i wesołe meble dziecięce, idealne jako miejsce wypoczynku i zabawy. Tkanina obiciowa Simpaty (prod. Italvelluti) w 4 energetycznych barwach sprawia, że są nie tylko ładne, ale i bardzo praktyczne.

Wszystko pod ręką

Wyposażenie naszego mieszkania powiększa się wraz z przyjściem na świat nowego członka rodziny. Jednak nie zawsze mamy tyle miejsca, żeby bez problemu pomieścić wszystkie nowe sprzęty niezbędne do pielęgnacji maluszka. Wówczas najlepszym rozwiązaniem są zestawy łączące funkcje kilku z nich.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi