salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Pokój światłem zaczarowany – dziecięca kolekcja lamp firmy Technolux

Któż z nas jako dziecko nie obawiał się ciemności? Większości maluchów kojarzy się ona z czymś nieprzyjemnym i nieznanym. Dlatego też istotne jest oświetlenie pokoju dziecka w taki sposób, by był on dla niego nie tylko krainą zabaw w dzień, ale i bezpiecznym schronieniem w godzinie wieczornych strachów.

Szczęście kryje się w dziecięcych marzeniach

Pamiętam swój pierwszy pokój. Dzieliłam go razem z siostrą, ale miałam tam swój własny kącik. Mieszkaliśmy wtedy i rodzicami w niewielkim mieszkaniu w starej kamienicy. Jako dzieci byłyśmy niezwykle dumne z swojego małego pokoiku.

Mikołajkowy drobiazg z dedykacją

Prezenty zawsze cieszą, w każdym wieku, zwłaszcza jeśli prezent jest niepowtarzalny i osobisty. Również dawanie prezentów sprawia wiele radości. Zbliżają się Mikołajki, doskonały pretekst aby sprawić radość sobie i wybranej osobie wyjątkowym drobiazgiem. Takim podarunkiem są obrazki ze Znakiem Zodiaku z możliwością napisania osobistej dedykacji - firmy Peticado.

Dziecięcy wymiar snu

Mając na uwadze specyficzne potrzeby dziecięcego snu, Fabryka Materacy JANPOL przygotowała linię materacy dedykowanych wszystkim małym śpiochom.

Strefa nastolatka

Każdy pamięta, że być nastolatkiem to przede wszystkim buntować się przeciw wszystkim i wszystkiemu - także przeciw zastanym schematom wyposażenia wnętrz. W tym wieku ceni się własny wybór i możliwość wyrażania własnego "ja". W nowym katalogu IKEA znaleźć można propozycje aranżacji wnętrz dla najbardziej indywidualnych i wyszukanych potrzeb nastolatka.

Pokój pierwsza klasa

Dziecko, które rozpoczyna naukę w gimnazjum czeka wiele zmian, także w aranżacji jego pokoju, który może się okazać już zbyt dziecinny. Obok nowych mebli, metamorfozę wnętrz zapewni nowa kolorystyka ścian, sprzyjająca nauce i bardziej dostosowana do „dorosłego” wieku nastolatka.

Świat dziecka w mieszkaniu

Gdy w rodzinie pojawia się dziecko, trzeba znaleźć w mieszkaniu przestrzeń dostosowaną do jego potrzeb – bezpieczną, wygodną, praktyczną, ale też zabawną. Czy rosnącą górę zabawek, zadziwiającą zdolność do ciągłego brudzenia i wytwarzania bałaganu, zamiłowanie do księżniczek lub Batmana można pogodzić z ułożonym i wystylizowanym światem dorosłych?

Pokój dla mamy i dziecka

Przyjście dziecka na świat to nie tylko dziewięć miesięcy radosnego oczekiwania. To także zmagania z ciężarem, bólami kręgosłupa, nóg itp. Potem następują szczęśliwe narodziny, a wraz z nimi pojawiają się nowe obowiązki. Mamy muszą o siebie dbać i stworzyć sobie komfortowe warunki do opieki nad dzieckiem. Oznacza to konieczność doboru wygodnego obuwia, nieuciskających ubrań i bielizny, a także mebli, dostosowanych do nowych wymagań.

Rodzinna zabawa

Oryginalne dekoracje ścienne to przede wszystkim zabawa rodziców ze swoim dzieckiem. To także szansa dla rodziców na nawiązanie lepszego kontaktu, a dla dziecka możliwość wpłynięcia na wystrój swojego pokoju.

Nastolatek u siebie

Nasze dzieci wciąż rosną, a wraz z nimi rosną ich potrzeby. Potrzebują więcej miejsca na przechowywanie swoich rzeczy, których wciąż przybywa, z czasem zmieniają się ich upodobania i coraz bardziej zależy im na zaznaczaniu własnej indywidualności. Podkreślają swój styl fryzurą, ubiorem, zachowaniem. Najlepiej im w tym nie przeszkadzać, ale jak pomóc?

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi