salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Mebelki dla dzieci Baby VOX

Przedstawiamy dwa zestawy mebli do pokoju dziecięcego marki Baby VOX.

TAPETA MAZZY

Projekt tepety MAZZY nagrodzony godłem PRODECO 2007 w kategorii Młody Projektant został wdrożony do produkcji i z końcem września trafi do polskich sklepów sprzedających m. in. produkty zaprojektowane z myślą o najmłodszych.

Bajkowy kącik dla najmłodszych

Jak urządzić pokój aby był przyjazny dla dziecka, aby dziecko dobrze się w nim czuło i po prostu chciało w nim przebywać? Dla tych, którzy nie mają pomysłu na urządzenie królestwa dla małych pociech Comfortthings ma kilka propozycji.

Cudowne Lata - Mebelki Dla Dzieci

Na rynku istnieje od 2004 marka mebelków dla dzieci "Cudowne lata". Jej misją jest pomoc młodym rodzicom w odpowiednim przygotowaniu najmilszego dziecinnego pokoju.

Dziecięce zegary.

Nowa kolekcja zegarów do pokoików dziecięcych zachwyci nas swoją różnobarwną kolorystyką. Zapewne każdy maluch potrafiłby wybrać coś dla siebie. Zapraszamy do sklepu CzerwonaMaszyna.pl.

Już stoliki są jak nowe, na nich misie kolorowe.

Kolorowy i bezpieczny pokój dla dziecka pozytywnie wpływa na jego rozwój. Dzieci jednak szybko rosną i pojawia się dylemat co zrobić, aby pokój niemowlaka zmienił się w królestwo przedszkolaka. Koszty nie muszą być duże. Renowacja mebli może być świetną zabawą zarówno dla nas jak i dla dziecka.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi