salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Zaciągasz kredyt hipoteczny? Sprawdź, co warto wiedzieć!

Decyzja o wzięciu kredytu należy do najważniejszych w naszym życiu. Dlatego zanim podpiszemy umowę wiążącą nas na okres 30 lub więcej lat na sumę w setkach tysięcy złotych musimy koniecznie zrozumieć to, co kryje się pod pojęciem kredytu hipotecznego.

Odkurzacz dla alergika – jaki model warto wziąć pod uwagę?

Jednym z głównych zaleceń dla alergików jest odseparowanie od czynników wyzwalających reakcją alergiczną. Jeżeli alergia jest wziewna, w takim przypadku warto pamiętać o tym, jak ważne jest regularne odkurzanie, dzięki któremu z domu można usunąć większość zanieczyszczeń i alergenów. Jaki odkurzacz będzie do tego najlepszy?

Dlaczego warto profesjonalnie zaprojektować wnętrze domu?

Zainteresowanie usługami architektów wnętrz jest szczególne duże w większych miastach. Zamieszkujący je ludzie przywiązują większą wagę do wykończenia wnętrza oraz jego funkcjonalności. Dysponują również relatywnie większym budżetem, co otwiera dodatkowe możliwości wykończenia.

Pomaluj mieszkanie z aplikacją

Dekoral przygotował dla swoich klientów ciekawe rozwiązanie ułatwiające szereg decyzji związanych z malowaniem ścian w mieszkaniu. Jaki kolor wybrać? Ile farby powinniśmy kupić? Jak zaplanować cały remont? Na te i wiele innych pytań, odpowie za nas aplikacja iPlaner, a także specjalnie przygotowany e-book „ABC Malowania”.

Planujesz urlop? Zadbaj o bezpieczeństwo swojego domu!

Wreszcie! Przed chwilą kupiłeś bilety do wspaniałej, tętniącej życiem, gorącej Grecji. Już za 2 miesiące będziesz mógł usiąść wygodnie nad brzegiem lazurowej wody i wygrzewając się na rajskiej plaży upajać swe oczy wspaniałymi widokami. Jeszcze chwila, a poczujesz w ustach ten niebiański smak świeżych owoców morza, soczystych warzyw i orzeźwiającego soku z pomarańczy.

Jak przygotować mieszkanie do sprzedaży?

Mieszkanie powinno zrobić na kupującym wrażenie już od pierwszej chwili. Wielu kupców szuka mieszkania, w którym będą mogli od razu zamieszkać, bez konieczności remontów i wprowadzania poważnych zmian. Dlatego postawmy na jasne barwy i przestrzeń. Zróbmy drobne naprawy i uporządkujmy lokal.

Tapety znów na topie

Przez ostatnie lata tapety traktowano nieco po macoszemu. Projektanci wnętrz odkryli je jednak na nowo i obecnie coraz częściej proponują ich używanie. Zalecają, by wykorzystywać je w aranżacjach sypialni, pokojów dziennych z aneksem kuchennym czy też w celu udekorowania pokoju dziecięcego.

Porównanie mebli technorattanowych z meblami drewnianymi

Wybór mebli ogrodowych i tarasowych to nie lada wyzwanie. Komplet powinien być zarówno wygodny, jak i wytrzymały, a ponadto dobrze wpisujący się w otoczenie. Dlatego meble do ogrodu drewniane, które wspaniale komponują się z naturalną zielenią, wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Mają one jednak swoje ograniczenia, warto zatem rozważyć świetną alternatywę – czyli meble z technorattanu. Sprawdź, jak wypadają one w porównaniu z modelami drewnianymi!

Jaką farbę do ścian najlepiej wybrać?

Współcześnie malowanie jest zdecydowanie popularniejszą metodą zdobienia ścian niż pokrywanie ich tapetą. Jednak by efekt naszej pracy nie tylko świetnie się prezentował, ale także był trwały, musimy wybrać odpowiednią farbę. Na co zatem zwrócić uwagę?

Jak zapewnić bezpieczeństwo w pobliżu zbiornika na gaz

Bezpieczeństwo eksploatacji przydomowej instalacji gazu płynnego zależy zarówno od sposobu, w
jaki zostanie ona zamontowana, jak i od tego, czy użytkownicy będą przestrzegali zasad bezpieczeństwa w kontakcie z nią.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi