salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Kosztorysowanie remontu, dlaczego jest takie ważne?

Kosztorysowanie remontu, dlaczego jest takie ważne?

Likwidacja szkody z ubezpieczenia domu

Mając wykupioną polisę ubezpieczeniową na dom lub mieszkanie, czujemy się bezpieczniej – zwłaszcza gdy zakres ochrony jest kompleksowy i obejmuje szkody na mieniu ruchomym i nieruchomym.

Z dobrym opałem zima nam niestraszna!

Sezon zimowy co roku zaskakuje drogowców i mieszkańców wielkich miast. Wydawać by się mogło, że zima zawsze przychodzi mniej więcej o tej samej porze, jednak za każdym razem jesteśmy do niej nieprzygotowani. Warto to zmienić, by ten czas nie okazał się przykrym momentem w roku.

Nowoczesne plisy

Poszukiwanie nowych rozwiązań dla domu jest czymś naturalnym. Wielu właścicieli mieszkań i domów dąży do tego, aby ich życie było nie tylko łatwiejsze, ale i przyjemniejsze. W kwestii wyposażenia naszych pomieszczeń mieszkalnych wybór jest naprawdę bardzo duży.

Wnętrze w stylu prowansalskim

Prowansja kojarzy się nam głównie z ziołami, które zapewne często wykorzystujemy w naszych kuchniach. Mieszanka zapachów bazylii, rozmarynu, tymianku i szałwii rozbudza nasze zmysły, wprawia w doby nastrój.

Rolety – filtr ochronny dla domu

Oczywiste jest, że latem oczy chroni się okularami przeciwsłonecznymi, a skórę specjalnymi kremami z filtrami UVA i UVB. Podobnie zimą, gdy słońce nieco mniej grzeje, ale jego promienie mogą być równie szkodliwe. Dlaczego więc świadomie pozwolić, by meble, ściany lub inne przedmioty w mieszkaniu, zyskały niechcianą i „niezdrową” opaleniznę? Jednak w przypadku domu to nie krem przeciwsłoneczny ogranicza dostęp światła do wnętrza, ale odpowednie rolety.

Dom i firma w jednym? To rozwiązanie ma wiele zalet!

Mniejsze koszty i oszczędność czasu to podstawowe zalety wynikające z wydzielenia części domu mieszkalnego na lokal użytkowy. Ci, którzy prowadzą działalność gospodarczą coraz chętniej korzystają z takiego rozwiązania. Czy warto? O czym należy pamiętać w takiej sytuacji?

Centrum rozrywki w domowym zaciszu

Sala kinowa w domu przestała być ekstrawagancją tylko dla zamożnych. Osobiste centrum rozrywki to dzisiaj coraz popularniejszy trend. Urządzając własne, pamiętajmy, że trzeba odpowiednio zaadaptować wyznaczone do tego celu pomieszczenie, wygłuszyć je i wyposażyć w specjalistyczny sprzęt.

Jak czyścić i pielęgnować skórzane meble

Decydując się na zakup skórzanych mebli wypoczynkowych, często kierujemy się ich eleganckim wyglądem, miękkością w dotyku i ponadczasowym pięknem. Aby jednak zachować świeżość i piękno przez długie lata, skórę należy odpowiednio czyścić i konserwować. W jaki sposób to robić?

Komoda w nowoczesnym stylu!

Praktyczna, posiadająca cztery pojemne szuflady stylowa komoda z kolekcji ArtModulo firmy Mebin jest doskonałym rozwiązaniem dla wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi