salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Wypoczynek rodem z Hollywood

Niejednokrotnie, wraz z nadejściem wakacji pojawia się dylemat – mamy urlop, mamy czas, tylko gdzie pojechać? A może zostać w domu, i poczuć się jak gwiazda, spędzając błogie, letnie wieczory z winem, na narożniku Hollywood?

Jak urządzić stylowy salon

Dekorując stylowy salon, poza wiedzą z zakresu aranżacji, warto mieć oryginalny i ciekawy pomysł. Systematycznie go realizując, wybierajmy dodatki dodające wnętrzu elegancji. Klasyczne i unikalne dekoracje, inspirowane stylem londyńskich salonów, odmienią dotychczasowy wystój mieszkania.

Zestaw Inola - „podwójna” radość wypoczynku

Gdy przychodzi pora na wybór mebli do nowo urządzonego wnętrza, najtrudniejsza decyzja dotyczy kolorystyki oraz materiału obiciowego dla głównego „gościa” naszego salonu – mebla wypoczynkowego. Co więcej, równie ważna jest jego funkcjonalność i wygoda, chociażby ze względu na zdrowie.

Salon u Matkowskiego

Salon, pokój dzienny jest miejscem, w którym nie tylko odpoczywamy, ale i przyjmujemy gości. To pomieszczenie, w którym nie może zabraknąć regału, komody, stolika bądź ławy czy wreszcie szafki RTV. Odpowiednio dobrana kolorystyka ścian i harmonizująca z nią barwa mebli, design brył a także dodatki dekoracyjne sprawią, iż będziemy czuli się tutaj komfortowo i bezpiecznie.

Tommy od MM Collection – „wypoczynek” o wielu twarzach

Wybierając zestaw wypoczynkowy, najważniejsze jest jego przeznaczenie i wytrzymałość. Do spania, czy do siedzenia – zawsze musi być on wygodny, funkcjonalny i dopasowany do charakteru użytkownika.

Wytworny vintage w Twoim domu

Kolekcje klasyczne Black Red White – największej polskiej grupy meblarskiej – zostały rozbudowane o nową linię Pireus. Fornirowane meble w modnym stylu vintage stworzą klimatyczne, ponadczasowe wnętrza. Najnowszą kolekcję tworzy 19 różnych elementów w kolorze "czereśnia columbia".

„Wypoczynek”, także dla aktywnych

Zapracowani, zmęczeni wracamy z pracy... Trzeba zrobić obiad, wyjść z psem, później kolacja dla dzieci i w końcu wieczór... czas na ulubiony serial, albo nudny film, który będzie kolejnym hitem dnia. Niestety dzisiejszy tryb życia nie pozostawia nam zbyt wiele wolnego czasu, jednak zbliża się majówka, później wakacje, urlopy – w końcu trzeba oderwać się od obowiązków. Jak?

Męska rzecz - El Paso- zestaw wypoczynkowy od MM Collection

Atmosfery w domu nie tworzą jedynie jego mieszkańcy. Meble, chociaż z natury martwe, potrafią dodać wnętrzu charakteru. Taka też jest sofa El Paso od MM Collection, która nie tylko zadba o nasz relaks w tygodniu, ale i o wygodne świętowanie, kiedy będzie nas trochę więcej.

Minimalizm i przestronność – czyli jak aranżować salon

Umiejętne dobranie mebli, dodatków czy kolorystyki to zadanie tylko z pozoru proste dla każdego. Jakich zasad przestrzegać, aby nie wprowadzić do salonu niepotrzebnego chaosu, ale jeszcze bardziej go powiększyć?

Urok niepowtarzalności

Idealna aranżacja to taka, która łączy komfort użytkowania z oryginalnym designem. Niestety, w dobie masowej produkcji niepowtarzalność i jakość stały się towarem deficytowym.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi