salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Luksus spania

O tym, że sam materac nie zapewnia pełnego komfortu snu wiadomo od dawna. Aby go osiągnąć wyposażamy nasze łóżka w odpowiednie stelaże oraz pokrowce na materac. Okazuje się, że w przypadku tych ostatnich mamy szeroki wybór w zależności od potrzeb i upodobań. Szczególnie praktyczne są te, które cechują się właściwościami higroskopijnymi i antyalergicznymi.

Królewska kołdra

Wszyscy znamy przysłowie "jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz". Z myślą o osobach, które potrafią docenić zalety wyjątkowego posłania, powstały dwustrefowe kołdry królewskie z kolekcji Silk Dreams Luxury.

Salon i sypialnia w tonacji cappuccino

Kto nie lubi delikatnej pianki kawy cappuccino? Ten łagodny i subtelny napój, z każdym łykiem przenosi nas w krainę ukojenia i wyszukanego smaku. Dzięki tekstyliom domowym w tonacji cappuccino z kolekcji Arcana marki Dekoria.pl, uczynimy nasze wnętrze niepowtarzalnym i wyjątkowym.

PROFAP – SYPIALNIA PIANO

Sypialnia PIANO to projekt Jarosława Bełzy, dający początek najnowszej kolekcji firmy Profap. Cechą charakterystyczną wszystkich mebli z nowej linii są zaokrąglone narożniki oraz zastosowanie nowatorskiego rozwiązania konstrukcyjnego: prostopadłych doklejek do frontów, które równocześnie stanowią bok komody czy szafki.

Łóżko wodne jako środek zaradczy przeciwko dolegliwościom bólowym pleców i karku

Dla rozwiązania wszystkich problemów, które powstają przy przyjmowaniu różnych pozycji podczas odpoczynku, można chyba znaleźć łóżko i materac o określonej miękkości, które pasują do danej osoby w określonej pozycji podczas odpoczynku. Materac wodny, najwyższej jakości i o pełnej objętości, jest jedynym istniejącym na dzisiejszym rynku materacem odpowiadającym w zadowalający sposób wymaganiom różnych pozycji podczas snu niezależnie od budowy ciała i postawy. Jestem zdania, że materace wodne wnoszą znaczny wkład w leczenie i zapobieganie dolegliwościom bólowym pleców i karku.

Sypialnia na lato

Z myślą o letnich, ciepłych nocach firma WOOL STAR przygotowała niezwykle delikatny i lekki komplet satynowej pościeli.

Przedłużenie wakacyjnych, letnich wspomnień z Carreblanc!

Sen jest niezbędny dla naszego zdrowia, jest odpoczynkiem po całym dniu. Aby dobrze przespać noc ważne jest na czym śpimy (łóżko, materac, poduszka). Również bardzo ważne jest otoczenie, czyli pościel (powłoczka na kołdrę, poduszkę, prześcieradło) z czego jest uszyta, wzornictwo, kolorystyka.

Nowa sypialnia Orland w ofercie Black Red White

Black Red White – jeden z największych w Polsce producentów i dystrybutorów klasycznych oraz nowoczesnych mebli mieszkaniowych, a także artykułów wyposażenia wnętrz – wprowadził do sprzedaży najnowsze meble do sypialni z klasycznej kolekcji Orland.

Komfortowy sen przyjacielem człowieka

Komfortowy sen to kluczowy aspekt naszego zdrowia. Stan, w którym nasz organizm regeneruje siły, porządkuje informacje, które w ciągu dnia zbierał mózg i okresowo wyłącza naszą świadomość. Podczas snu tracimy kontakt z rzeczywistością, nie doskwierają nam troski i kłopoty codziennego życia.

Nowoczesna elegancja w sypialni

Sypialnia to szczególne miejsce w naszym domu, którego przeznaczeniem jest odpoczynek i relaks. Urządzona z gustem, każdej nocy zapewni nam spokojne i piękne sny w miłym otoczeniu. Sypialnia w nowoczesnym domu powinna pasować do aranżacji innych pomieszczeń. Tekstylia z kolekcji Mabel i Alhambra marki Dekoria.pl pomogą stworzyć w naszej sypialni elegancki i modny kącik sennych marzeń.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi