salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Zrób sobie atmosferę

Sezon na świeczki i podgrzewacze możemy uznać za otwarty. Wszelkie latarenki, szklane podstawki i świeczniki mają teraz swoje pięć minut.

Oswoić listopad

Przed nami długi czas, który wielu z nas najchętniej by przespało. Ciężko go przetrwać bez rozpalonego kominka, kubka aromatycznej herbaty i ciepłego pledu. A zatem do dzieła – wróg oswojony nie jest taki straszny!

Meble z duszą

Krzesło, na którym siadał dziadek czy kredens, z którego korzystała ukochana prababcia. Do tych mebli z historią zawsze będziemy mieć sentyment. Aby służyły nam przez kolejne lata należy o nie dbać i co jakiś czas poddawać je renowacji. Pytanie brzmi: jak to robić?

Advanced – emalia inna niż wszystkie

Czy malowaniu emalią alkidową muszą towarzyszyć drażniący zapach i problemy z czyszczeniem narzędzi, a odnowione powierzchnie szybko zżółkną? Nie. Dzięki wodorozcieńczalnej formule emalia Advanced™Satin 792 pozbawiona jest wad, które charakteryzują produkty rozpuszczalnikowe.

NIE WYLEWAJCIE TARASÓW

Układanie płytek mrozoodpornych na tarasie to... tradycja pochodząca z czasów, kiedy był to niemal jedyny dostępny na rynku produkt. Ostatnie lata przyniosły w tym zakresie sporo pozytywnych zmian.

Luksusowe dekoracje ścian i sufitów – ozdobne listwy Marbet Decor

LUX to kolekcja efektownych elementów do dekoracji ścian i sufitów marki Marbet Decor. Listwy sufitowe i naścienno-sufitowe o różnorodnych kształtach oraz narożniki o delikatnych motywach dopełnią aranżację pomieszczeń. Eleganckie wykończone sufity i kompozycje na ścianach dodadzą szyku modnie urządzonym wnętrzom.

Materiał na roletę

Nie kolor, nie fantazyjny nadruk, a rodzaj tkaniny powinien decydować o wyborze odpowiedniej rolety do konkretnego pomieszczenia. To od niej zależy ile światła słonecznego zagości w naszym mieszkaniu i czy będziemy czuć się w nim intymnie.

Inaczej o tapetach

Wciąż powiększająca się gama wzorów i materiałów sprawia, że coraz chętniej sięgamy po tapety. Producenci myślą także o ich funkcjonalności – te najnowocześniejsze są już w pełni zmywalne. Oto kilka pomysłów, jak w niestandardowy sposób wkomponować tapetę w aranżację wnętrza.

Serwetki Lambi – designerska rewolucja na Twoim stole

Marka Lambi przedstawia nową kategorię produktów w swoim portfolio – najwyższej jakości serwetki stołowe. Serwetki Lambi to propozycja dla osób, które oprócz doskonałego smaku potraw i najlepszego towarzystwa najbliższych, dbają o przemyślany wystrój stołu oraz estetyczną oprawę posiłków.

Podane na surowo - prawdziwe oblicze ścian

Nowoczesne aranżacje ścian coraz częściej akcentują surowość ich powierzchni. Aby moda na proste czy wręcz ascetyczne dekoracje nie prowadziła do powstawania podobnych do siebie wnętrz, warto korzystać z możliwości, jakie daje zastosowanie fototapety.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi