salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Muunto wyposażyło sklep Design Museum w Helsinkach

Design Museum w Helsinkach to jedno z najstarszych europejskich muzeów poświęconych tematyce wzornictwa. Nie powinno to nikogo dziwić, bo Finowie są nacją wyjątkowo poważnie traktującą kwestie designu. Nawet w muzealnym sklepie z pamiątkami znajdziemy tu przedmioty reprezentujące światową czołówkę: projekty m. in. takich designerów jak Alvar Alto, Kaj Franck, Timo Sarpaneva.

Najwyższa forma komfortu coraz bardziej dostępna

Hästens, szwedzki producent łóżek z segmentu Super Premium modyfikuje swoja ofertę dostarczając klientom odmienną definicję luksusu. Nowe produkty marki dają poczucie elitarności i niepowtarzalnej satysfakcji z zakupu. Co więcej, ich cena staje się coraz bardziej osiągalna dla konsumentów ceniących sobie poza komfortem i wysoką jakością także wartość dodaną wynikającą z przynależności do grupy klientów danej marki.

Miękko i bezszelestnie

Nowatorska technologia Air-Solution, poprawa dźwiękoszczelności pomieszczeń o 50 proc. i redukcja hałasów życia codziennego – najnowsza kolekcja podłóg Soft&Silent już w sprzedaży. RuckZuck, jedna z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi Classen po raz kolejny poszerzyła swoją ofertę.

ELEGANCJA I TRWAŁOŚĆ BATERII KUCHENNYCH ZESTALI SZLACHETNEJ

Niezależnie od tego, jaka jest nasza kuchnia - duża, przestronna czy o niewielkiej powierzchni, zaaranżowana w sposób nowoczesny czy tradycyjny - w każdej chcemy czuć się dobrze, każda powinna spełniać podstawowe funkcje użytkowe.

SPECJALNA JESIENNA OFERTA MARKI PROFAP

Firma Profap przygotowała dla wszystkich klientów unikalną ofertę. Tylko do końca października wszystkie meble z popularnej kolekcji SENSO można kupić z 10% rabatem. Akcja promocyjna dotyczy wszystkich partnerskich salonów handlowych marki Profap, także najnowszego w warszawskim centrum handlowym Metropol.

Pufy Cetus HM Design - etno w stylu Bollywood

Pufy Cetus marki HM Design to ciekawe meble, które doskonale sprawdzają się zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i publicznych. W modnych, patchworkowych tapicerkach z tkanin z kolekcji SOUVENIR firmy ITALVELLUTI stanowią barwny element, który urozmaici każde pomieszczenie.

Powrót w wielkim stylu

Ten serwis można na pewno uznać za jedną z najlepszych wizytówek polskiej porcelany w świecie. Jest wyznacznikiem stylu i przykładem elegancji, która charakteryzuje produkcję ZP Ćmielów od 220 lat. Nic dziwnego – projekt Empire powstał w niezwykłych dla historii Polski, międzywojennych czasach i stał się inspiracją dla równie niezwykłego zamówienia.

Wnętrze w wersji mono

Wnętrza monochromatyczne to kwintesencja dobrego smaku i elegancji. Niemniej jednak, z obawy przed nudą i monotonią często od nich stronimy, wybierając z pozoru łatwiejsze w wykreowaniu aranżacje wielobarwne. A niepotrzebnie…

Ciepłe koce od Calvado.pl

Dni stają się coraz krótsze, a pogoda za oknami przytłacza nawet najbardziej „pozytywnych optymistów”. Kubek gorącego kakao, dobra książka, gruby koc, a w tle dźwięk strzelającego w kominku drewna z pewnością pomogą przetrwać zimne wieczory.

Łazienka z charakterem

Idealna łazienka powinna łączyć w sobie funkcjonalność, komfort oraz nastrój sprzyjający odpoczynkowi. Urządzając ją należy zwrócić szczególną uwagę nie tylko na armaturę i ceramikę sanitarną, ale również na odpowiednią stolarkę drzwiową. Decor i Vitrio to kolekcje drzwi firmy Stolbud Włoszczowa, które podkreślą indywidualny charakter łazienki.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi