salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Wnętrza w stylu minimalistycznym

Styl minimalistyczny, dość surowy, cechujący się często chłodną kolorystyką, zyskuje obecnie coraz więcej zwolenników. Jest to styl idealny dla osób lubiących przestronne wnętrza i proste formy. Wnętrza w stylu minimalistycznym wyróżniają się uporządkowanym, dobrze przemyślanym rozkładem mebli i niewielką ilością elementów ozdobnych.

Śniadanie na tarasie w greckich barwach!

Pyszne, sycące śniadanie na świeżym powietrzu to doskonały początek pięknego, letniego dnia! W salonach home&you znajdziemy akcesoria w niebiesko-białym odcieniu, dzięki którym zaaranżujemy stół na przydomowym tarasie i podczas posiłku poczujemy się jak na greckich wakacjach.

Apartament w górach: gdzie i za ile można kupić

W chwili obecnej na południu Polski dostępnych jest ponad 70 nowych inwestycji, w których można kupić apartament typu second home. Wielu deweloperów gwarantuje też stały najem, i wypłatę zysków w wysokości ok. 8 proc. rocznie. Ceny zaczynają się od 4.460 zł za m kw.

NiceWay – droga do komfortowego domu

Budując lub remontując dom dążymy to tego, aby był on jak najlepiej przystosowany do naszych potrzeb. Coraz częściej swoją wygodę powierzamy „w ręce” nowoczesnej technologii. Inteligentne systemy pozwalają, nie ruszając się z fotela, zarządzać automatyką całego budynku. Podnoszą one nie tylko komfort mieszkańców, ale także ich bezpieczeństwo.

Śpij wygodnie… na brzuchu

Przełom dla śpiących na brzuchu. Od dziś koniec z bólami kręgosłupa i jego obciążaniem w efekcie takiego spania. Poduszka Ombracio to nowość marki TEMPUR, a zarazem pierwszy i jedyny na rynku produkt, stworzony specjalnie dla osób śpiących na brzuchu.

Sprytna podłoga korkowa

Dom powinien być miejscem umożliwiającym wyciszenie się i dającym poczucie bezpieczeństwa. Niezbędna do osiągnięcia pełni komfortu jest trwała, miękka i ciepła podłoga. Te cechy posiada korek, który coraz częściej jest wymieniany jako jedno z lepszych rozwiązań pokrycia podłóg. Kanadyjska firma Torlys proponuje korkowe podłogi wykonane z naturalnych i przyjaznych dla środowiska materiałów.

Idealna podłoga

Wybór podłogi do domu nie jest prostym zadaniem. W głowie kłębi się masa pytań i wymagań jakie stawiamy naszej przyszłej posadzce. Przede wszystkim chcemy by była piękna i pasowała do wnętrza. Jednakże walory estetyczne, to nie wszystko. O wyborze powinny zadecydować względy funkcjonalne i najnowsze rozwiązania technologiczne. My to nazywamy „sprytne” rozwiązania.

Czas na słoneczny taras

Taras to magiczne miejsce, które łączy domowy komfort z bliskością natury, stanowiąc przedsionek ogrodu i przedłużenie domu. To na nim w dużej mierze wraz z nadejściem wiosennych i letnich dni toczy się wspólne życie domowników. Płyty Teriso, nowość w ofercie firmy Polbruk, pozwolą stworzyć przestrzeń, która umożliwi przebywanie na świeżym powietrzu w estetycznym i zadbanym otoczeniu.

Dobre okna gwarantowane

Przed zakupem stolarki musimy podjąć kilka ważnych decyzji dotyczących między innymi jej kształtu, parametrów technicznych czy koloru. Czasem jednak zdarza się, że okna są inne niż tego oczekiwaliśmy. Wówczas nie wiemy, co robić. Warto zatem poświęcić chwilę, aby dowiedzieć się, jakie przysługują nam prawa i gdzie możemy szukać pomocy.

MODULO WellDone – oryginalny pomysł na nakrycie stołu

Nie od dziś wiadomo, że nic nie scala ludzi tak, jak wspólne posiłki. Dziś chcemy jednak nie tylko nakarmić naszych gości, lecz także zaskoczyć ich oryginalnymi, egzotycznymi daniami i efektownym sposobem ich podania. Dlaczego więc nie skorzystać z Modulo WellDone i przenieść trochę ekstrawagancji do własnych domów?

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi