salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Energooszczędne okno CAPITAL

Jasny i ciepły dom to marzenie każdego z nas. Teraz możemy je spełnić, bo zastosowanie dużych okien nie musi wiązać się z narażaniem domowego budżetu na wysokie koszty ogrzewania. Dzięki energooszczędnym eleganckim oknom Capital firmy Stolbud Włoszczowa z certyfikatem na Znak Jakości Cieplnej CQ ITB możemy znacząco zmniejszyć straty cieplne w naszym domu.

Ponadczasowy i indywidualny styl

Trafnie zaprojektowany ogród to dzieło sztuki, które możemy podziwiać co dnia i jednocześnie urokliwe zacisze, stworzone według indywidualnych upodobań. Jak sprawić by architektura ogrodu stanowiła harmonijną całość łączącą wyczucie smaku i funkcjonalność? Wskazówek na temat przygotowania projektu i wyboru nawierzchni ogrodowej udzielają projektanci firmy AWBUD.

W zgodzie z naturą

W XXI wieku coraz większą uwagę przykładamy do tego, co jemy, w co się ubieramy i czym się otaczamy. Dużą popularnością cieszą się tzw. produkty ekologiczne, czyli te, których produkcja i użytkowanie nie mają szkodliwego wpływu na środowisko naturalne oraz zdrowie nasze i naszych bliskich.

Art of fire - biokominki

Ekskluzywne ciepło w awangardowym wydaniu? Jak najbardziej. Marzenia o kominku w domu można teraz zrealizować w bardzo prosty sposób – wybierając biokominek, który jest dziś prawdziwą „art of fire” zaskakującą mnogością aranżacji i kreacji.

Podłogi dla wymagających

Rok 2010 w dziedzinie aranżacji wnętrz upłynie pod znakiem bieli i szarości. Barwy te królować będą na ścianach, a także znajdą odzwierciedlenie w kolorystyce mebli, dodatków i – co warte podkreślenia - podłóg. Mając ten fakt na uwadze projektanci firmy WITEX stworzyli nowe, zgodne z najnowszymi trendami, kolekcje laminowanych paneli podłogowych.

Krzesło Lakka - Produkt Roku 2010

14 stycznia 2010 roku w Warszawie, w siedzibie SARP odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w organizowanym przez redakcję miesięcznika „Meble Plus” konkursie „Meble Plus – Produkt 2010” .

Dom Bezpieczny

Dom Bezpieczny Roberta Koniecznego to ze wszech miar budynek niezwykły: niedostępny dla wzroku ciekawskich i skomplikowany technicznie. Inwestorowi zależało przede wszystkim na poczuciu całkowitego bezpieczeństwa i odizolowania się od otoczenia.

Schody niczym dzieło sztuki

Dla niektórych schody to tylko zwyczajny, użytkowy element wyposażenia domu, dla innych istotny detal aranżacji wnętrza. Z myślą o wyjątkowych gustach, firma Rintal Polska wprowadza na rynek ekskluzywną linię drewnianych schodów do wnętrz – Knock Wood, które zachwycą wielbicieli efektownych rozwiązań architektonicznych.

PRESTIŻOWE CERTYFIKATY DLA GOLDEN WOOL I GORBINY

Pościel wełniana marek Golden Wool i Gorbina uzyskała certyfikaty „Bezpieczny dla dziecka” i „Przyjazny dla człowieka”, potwierdzając swoją pozycję wśród najlepszych wyrobów tego typu w Polsce.

Okienne trendy na 2010 rok

Fantazyjne, niebanalne kształty, odważne kolory, dbałość o oszczędność energii i środowisko naturalne - to najważniejsze trendy w oknach na 2010 rok. Warto przyjrzeć im się bliżej, gdyż okna są jednym z najważniejszych elementów domu.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi