salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Roleta zamiast drzwi

Zazwyczaj zdobią okna, osłaniając wnętrze przed nadmiernym światłem i oślepiającymi promieniami słońca. Jednak rolety, żaluzje czy zasłony mogą znaleźć w mieszkaniu zupełnie inne zastosowania.

220 lat najstarszej polskiej fabryki porcelany - „Ćmielów”

Zakłady Porcelany „Ćmielów” w 2010 r. będą obchodziły 220 rocznicę swojego powstania. Z tej okazji warto przybliżyć jakże bogatą historię tego niezwykłego i ważnego dla Polski i Polaków miejsca. Według przekazów historycznych, ok. 1790 r. kilku garncarzy zrzeszyło się w niewielką manufakturę, a jej właścicielem stał się Jacek Małachowski.

Królewskie drzwi Royal firmy Stolbud Włoszczowa

Klasyka nie musi iść w parze z nudą i przeciętnością. Dowodem na to jest kolekcja Royal firmy Stolbud Włoszczowa. Prosta forma, naturalne kolory i tradycyjny wygląd tworzą ponadczasowy produkt – drzwi wewnętrzne godne zamkowych komnat.

Złoty blask Świąt

Okres Bożego Narodzenia to szczególny czas, pełen ciepła i magii. Przy świątecznym stole spotkają się wszyscy Twoi najbliżsi. Spraw aby w tym szczególnym czasie zachwycał wszystkich wspaniałym, odświętnym blaskiem. Pomoże Ci w tym piękna porcelana od marki Villa Italia i gustowne dodatki – a wszystko okraszone modnymi w tym sezonie odcieniami złota.

Ogród zimowy w systemie PLANUM – płaski dach z gwiazd wykonany...

Płaska konstrukcja dachowa systemu PLANUM – nowość w ofercie WIGA System - stanowi nowatorską syntezę architektonicznego minimalizmu i niebywałej funkcjonalności, opierającej się na najnowszych rozwiązaniach technologicznych.

Pomysły na doskonałe świąteczne prezenty

Co roku w grudniu cały świat ogarnia gorączka świątecznych zakupów, a wybór odpowiedniego upominku stanowi nie lada wyzwanie. Co wybrać, aby prezenty sprawiały radość i przyjemność, podpowiada Vittore Comforto.

Rozświetlone święta w ogrodzie zimowym

Oranżeria z dobrze zaplanowanym oświetleniem stanowi piękną ozdobę domu, zwłaszcza w porze wieczornej, kiedy układ świateł szczególnie ożywia wnętrze. Ogromne pole do popisu w dekoracji ogrodu zimowego daje domownikom okres świąteczno-noworoczny.

Bramy g60 firmy Normstahl – idealna izolacja garażu

To, że na dworze panują jesienne słoty czy zimowe mrozy, nie musi znaczyć, że atmosfera w naszym garażu musi być chłodna. Doskonała izolacja, jaką oferują bramy sekcyjne g60 firmy Normstahl, pozwoli zatrzymać ciepło wewnątrz budynku bez względu na warunki panujące na zewnątrz.

Stylowe Mikołajki

Dzień Świętego Mikołaja z Miry jest już od ponad czterdziestu lat znany w Polsce jako Mikołajki. To świeckie święto daje znakomity pretekst, aby sprezentować najbliższym niewielki podarunek, wprowadzający w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Elegancko nakryty stół

Elegancko nakryty stół i zastawa stołowa jest wizytówką gospodarzy domu. Warto bowiem pamiętać, że to na czym jemy jest równie ważne jak to co jemy i gdzie jemy. Urządzona ze smakiem jadalnia nie może obyć się bez odpowiednio dobranej zastawy stołowej. Do najelegantszych i najbardziej wyszukanych z nich można z pewnością zaliczyć te wykonane z porcelany.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi