salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Pięknie podane desery

Któż z nas nie lubi sprawiać sobie drobnych przyjemności. Filiżanka aromatycznej kawy, popołudniowe małe co nieco, wieczór w ulubionym fotelu z kubkiem gorącej czekolady w dłoni... Krótkie chwile relaksu po całym dniu pracy i codziennych obowiązkach to coś, co pozwala naładować akumulatory.

W służbie domowego ogniska

Hipnotyzujący blaskiem płomieni kominek to marzenie niejednego z nas. Zwłaszcza w jesienne i zimowe wieczory nic tak nie poprawia nastroju, jak chwile spędzone przy żywym, emanującym ciepłem ogniu.

Prognoza na jesienną pluchę…

Deszcze, mgliste poranki, chłodne wieczory oraz krótsze dni to znak, że już na dobre zawitała jesień. Ciągłe sprawdzanie prognoz pogodowych oraz niepewność szybko zmieniających się warunków atmosferycznych dla wielu osób szczególnie meteopatów staje się bardzo uciążliwe. Warto wtedy posiadać własną elektroniczną stacje pogodową, która wskaże oprócz przewidywanych opadów takie informacje jak temperatura, ciśnienie bądź wilgotność.

Drzwi wyjątkowe w swojej prostocie

Drzwi wewnętrzne stanowią ważny element aranżacji wnętrza. Ważne jest, aby były one odpowiednio dobrane do rodzaju pomieszczenia. Inny model sprawdzi się w pokoju dziennym, a inny tam, gdzie zależy nam na zachowaniu prywatności.

Na przykład krzesło

Krzesło, jakie jest, każdy widzi. Solidnie wsparte na czterech nogach, rzetelnie wypełniające swoją misję. Ulubiony przykład filozofów, idealny abstrakt funkcji. Symbol stabilności, podszyty wszakże dwuznacznością, co stoi, a przecież po gombrowiczowsku pędzi i pędzi.

Piorunochron to za mało

W trakcie burzy rzadko kto spodziewa się, że piorun uderzy właśnie w jego przydomowym ogródku. Jednak, gdy do tego dojdzie prąd przepływający przez budynek osiąga tak wysokie wartości, że może uszkodzić wrażliwy sprzęt elektroniczny, a nawet spowodować pożar.

W pionie i w poziomie

Nowoczesne wnętrza to przede wszystkim proste formy i zdecydowana oszczędność zdobień. Specyficzny design takich pomieszczeń podkreślają geometryczne elementy wystroju. Niektóre z nich to tylko dodatki, inne, jak na przykład drzwi, należą do obowiązkowego wyposażenia mieszkania.

Hot&Cool – nowe, praktyczne produkty

Koncepcja Hot&Cool, przeznaczona do serwowania ciepłych i zimnych napojów, miała swoją premierę na targach Ambiente 2008. Okazała się dużym sukcesem rynkowym, dlatego też w tym roku rozszerzono ją o kolejne produkty.

Niestandardowe okna

Okna Standard, znane ich użytkownikom z bardzo dobrych parametrów technicznych i korzystnej ceny, zyskały zupełnie nowy wygląd. Z myślą o bardziej wymagających klientach firma Stolbud poszerzyła kolekcję o oryginalne wykonania w kolorach naturalnego drewna i w różnych kształtach.

Światło w domu

Oświetlenie centralne, do którego tak się przyzwyczailiśmy, w rzeczywistości nie spełnia pewnych standardów. Dawniej mówiło się, że w pomieszczeniu musi być odpowiednia ilość luksów. O tej teorii przestano już myśleć poważnie.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi