salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
RuckZuck - naścienny system przesuwny

Urządzając dom lub mieszkanie staramy się stosować najlepsze rozwiązania aranżacyjne i technologiczne, tak aby przestrzeń wokół nas była funkcjonalnie zagospodarowana. Jednak na początku prac nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć, co w efekcie najlepiej spełni nasze oczekiwania.

Grzejniki aluminiowe na miarę czasów

Silvestro Niboli w 1970 roku rozpoczął produkcję grzejników, których nowatorstwo opierało się na zastąpieniu żeliwa przez aluminium. Dał tym samym początek Grupie Fondital, która obecnie jest jedną z największych firm w Europie świadczących kompleksowe usługi w obszarze termohydrauliki.

Nowe kolekcje mebli Vox

Z przyjemnością informuję o wprowadzeniu do salonów dwóch nowych kolekcji mebli do oferty Meble Vox – New Folk inspirowanej polskim folklorem zaprojektowanej przez Annę Stępkowską oraz InBox – inspirowanej architekturą projektu Piotra Kuchcińskiego.

Wygoda w dobrym stylu - IBERO FM Gawin

Współczesna architektura stawia na prosty, oszczędny design. W nowym zestawie meblowym IBERO Fabryki Mebli Gawin można dostrzec połyskliwą estetykę dostojnych, szklanych biurowców, pięknych w swej minimalistycznej formie.

Nowe dekory w stolarce drzwiowej

Makassar i Zebrano – tak nazywają się nowe dekory wprowadzone do kolekcji skrzydeł drzwiowych Andromeda marki Classen. Poszerzenie oferty to ukłon w stronę klientów poszukujących nowych rozwiązań designerskich. Egzotyczne i zdecydowane rysunki usłojenia pozwolą na stworzenie aranżacji, które ucieszą oko i staną się oryginalnym uzupełnieniem wybranego wnętrza.

Podłoga i drzwi – co zrobić żeby do siebie pasowały

Drzwi i podłogi to ważny element aranżacji każdego wnętrza. Dokonując ich zakupu musimy pamiętać, że będą nam służyć przez co najmniej kilka lub nawet kilkanaście lat. Dlatego wybierając drzwi i podłogi kierujmy się kilkoma prostymi zasadami, które pomogą nam w doborze odpowiednich modeli i wzorów.

Kostka brukowa STANDARD firmy AWBUD - niestandardowe obrazy przestrzeni

Kostki brukowe Standard dostępne w ofercie AWBUD inspirują. To recepta na praktyczne i estetyczne zaaranżowanie przestrzeni. Miejskie ogrody, alejki, skwery, place, podjazdy z fantazją i smakiem ubierają się w barwne mozaiki kształtów.

Nowoczesne zarządzanie przestrzenią

Wygląd biura ma kluczowe znaczenie dla wizerunku firmy. Utrzymany w modnej stylistyce zestaw MODULO FM Gawin pomoże urządzić kompleksowo przestrzeń biurową o eleganckim i wysmakowanym charakterze.

Piękno dedykowane naturze

Tahoe – to nazwa jeziora ukrytego pośród gór Sierra Nevada, na granicy stanów Nevada i Kalifornia. Przeźroczysta tafla wody otoczona bajkowym krajobrazem stała się inspiracją dla pełnych uroku lamp dostępnych w ofercie firmy Technolux. Rozwiązania należące do nowej kolekcji zachwycają nie tylko piękną formą, ale również wielością zastosowań. I jak na lampy Tahoe przystało, są przyjazne dla środowiska naturalnego.

Jesień na Twoim stole

Czerwone, zielone i pomarańczowe liście to symbol jesieni. Kiedy pojawiają się za oknem, długie spacery po parku stają się prawdziwą przyjemnością. Nie musisz jednak wychodzić z domu, żeby poczuć aurę złotej polskiej jesieni.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi