salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Kolekcja ręczników i szlafroków Joop!

JOOP! Jest ekskluzywną niemiecką marką zajmującą się produkcją odzieży, kosmetyków oraz akcesoriów domowych, w tym ręczników i szlafroków. Kolekcja ręczników i szlafroków firmy JOOP! to ekskluzywna kolekcja wykonana z najwyższej gatunkowo frotty, która na polskim rynku obecna jest od 2008 roku.

Na szkolne rozterki

Nadchodzi wrzesień a wraz z nim atrakcje cenowe w Fabryce Mebli Gawin. Nową ofertę promocyjną AKCJA SZKOŁA stworzono z myślą o przygotowaniu naszych mieszkań na nowy rok szkolny. W nowej ofercie promocyjnej FM Gawin znajdziemy aż 28 produktów po atrakcyjnych cenach, w tym cztery nowe modele mebli tapicerowanych, które wniosą do pomieszczeń naszych domów nową estetykę.

Letnie inspiracje- kolorowe listwy ozdobne i rozety

Listwy i rozety dekoracyjne Decosa umożliwiają szybkie i estetyczne wykończenie mieszkania. Używając odpowiednich farb można je także dowolnie ozdobić kolorystycznie. Oprócz jednolitego malowania pędzlem lub wałkiem, stosując proste metody, możemy uzyskać dodatkowo ciekawe efekty dekoracyjne, np.: patynowania, marmuru, przecierania.

Pościel z klimatyzacją

Podczas 40-50 stopniowych upałów na najpiękniejszej pustyni na świecie Wadi Rum w Jordanii można spotkać Beduinów opatulonych w wełniane szaty. Chodzą w nich od rana do …rana. Czy to możliwe by w takim okryciu można było wytrzymać dzień i w nocy przy takich wahaniach temperatury?!

Kolorowa moda – natura czy GMO

Skąd pochodzi kolor twojego bawełnianego ubrania? Czy jest to prawdziwa, naturalnie kolorowa bawełna, a może modyfikowany genetycznie wyrób? Kupując ubrania z niepewnego źródła możemy wyglądać modnie, za to przy okazji zaszkodzić zdrowiu.

Nowoczesne otoczenie kina domowego

Gdzie urządzić telewizyjny kącik w naszym mieszkaniu? Jak zaaranżować przestrzeń dla sprzętu RTV by była funkcjonalna, a zarazem w dekoracyjny sposób eksponowała kino domowe? Bogata oferta mebli dostosowanych do coraz większych ekranów telewizorów i rozbudowanych systemów audio daje nam nieograniczone możliwości tworzenia "oprawy" dla kina domowego.

Bramy Normstahl Design – nowe oblicze designu

Każdy z nas pragnie otaczać się pięknymi przedmiotami. Każdy jednak chce posiadać coś, co nie jest sztampowe i wyróżnia się wśród całej masy nudnych i bezbarwnych produktów, niepowtarzalnym charakterem i unikalnym wzornictwem.

Komfort delikatnej frotty - Cawo Frottier

Cawo Frottier to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji ekskluzywnych wyrobów z frotty, głównie ręczników i szlafroków, ale także chodników i dywaników łazienkowych. Firma powstała w 1947 roku w mieście Emsdetten, w którym siedzibę ma do dziś, a na polskim rynku obecna jest dzięki firmie Mirexim Distribution.

Porcelanowa klasyka

Piękne i oryginalne zastawy stołowe dodają uroku każdej jadalni. Stanowią doskonałą ozdobę stołu, nadając mu szlachetności i czyniąc go ucztą dla zmysłów. Najnowsza kolekcja porcelany stołowej Masterpiece Zepter powstała z pasji do piękna. Elegancka, o stylowym wzornictwie, wzbudza emocje i zachwyca.

W jaki sposób dbać o okna od momentu ich zakupu

„Aby bezpiecznie i właściwie użytkować okna należy dbać o nie od momentu ich zakupu. Pamiętajmy, że podczas prac remontowych, dalszych prac budowlanych czy wykończeniowych okna, a więc okucia, ramy, szyby w sposób szczególny narażone są na zniszczenia. Nie liczmy na „dbałość o nie” przez kolejne ekipy budowlane!

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi