salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Włoskie winobranie - akcesoria do wina

Włochy to ojczyzna słońca, śpiewu, miłości i oczywiście łączącego w sobie wszystkie pozostałe – wina. Już Starożytni Grecy, którzy zamieszkiwali tereny południowej Italii nazywali ją Oenotria , czyli krajem wina. Od tamtej pory nic się nie zmieniło.

Najlepszy materiał na taras

Tarasy już na stałe wpisały się w architekturę domów jednorodzinnych w naszym kraju. Pasują zarówno do niewielkich budynków jak i luksusowych rezydencji czy hoteli. Są doskonałym miejscem do spędzania czasu na świeżym powietrzu z rodziną i przyjaciółmi.

Wszystko lśni - akcesoria do sprzątania Tchibo

Niech mieszkanie zalśni nowym blaskiem! W tym tygodniu Tchibo proponuje kompletne wyposażenie do sprzątania, narzędzia i akcesoria do łazienki oraz praktyczne rozwiązania służące do przechowywania. A wszystko to w radosnych kolorach! Najnowsza kolekcja "Wszystko lśni", dostępna jest od 12 sierpnia w sklepach i na stoiskach Tchibo oraz w sklepie internetowym.

Flower Dream z subtelnym wzorem

Przez długi czas prosty i nowoczesny design był silnym, dominującym wręcz trendem w sektorze wyposażenia wnętrz. Zredukowane kształty i proste wzornictwo widoczne są nawet w segmencie Country, który zazwyczaj inspirowany był harmonią natury i odznaczał się bogatymi, fantazyjnymi dekoracjami oraz wymyślną formą.

Dla naszej wygody - RuckZuck

Lato to niewątpliwie najlepszy okres na urządzanie i odświeżanie naszych mieszkań oraz domów. W sklepach wakacyjne promocje, w głowach rozmaite pomysły, jednak pogoda za oknem nie zachęca do spędzania czasu na pracach remontowych. Z RuckZuck możemy odnowić nasze wnętrza w jeden dzień i spędzić swój wolny czas w przyjemniejszy sposób.

ELITarne wejście

Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu oraz świadectwo estetycznych upodobań gospodarzy. Piękne i solidnie wykonane podkreślają charakter budynku i jednocześnie podsycają ciekawość odnośnie wystroju wnętrza.

Jeden serwis, dwa oblicza

Pięknie nakryty stół to wizytówka każdej pani domu. Możesz modyfikować jego wygląd w zależności od okazji. Podstawą jest odpowiednio dobrana porcelana, której charakter możesz dowolnie zmieniać wykorzystując różnorodne dostępne dodatki, szkło i własną wyobraźnię.

Ogród zimowy dla Kowalskiego

Do niedawna ogród zimowy, postrzegany jako produkt raczej luksusowy, nie znajdował zbyt wielu nabywców. Jednak rozwój nowych technologii budowania z aluminium, w oparciu o rozwiązania systemowe, pozwala obecnie na tworzenie funkcjonalnych konstrukcji ogrodów w przystępnej cenie.

Niepowtarzalny akcent domu i wnętrza

Stolarka okienna to niezwykle ważny element wizerunkowy każdego domu. Warto, aby jej wygląd zapraszał do środka niecodzienną estetyką. Technologia firmy Schüco pozwala na produkcję okien o wyrafinowanym wyglądzie. Choć okna z białego PCV znajdują nadal wielu miłośników, to właściciele domów i mieszkań coraz częściej decydują się na odważne akcenty dekoracyjne, które nadają elewacjom indywidualnego charakteru.

Natura pod stopami - lakier Domalux Strong

Drewniane podłogi to jeden z najpiękniejszych elementów dekoracyjnych w naszych domach – wyeksponowanie ich naturalnego rysunku i barwy zapewnia niepowtarzalny efekt wizualny. Chcemy, aby ten stan trwał jak najdłużej. Lakier Domalux Strong odpowiednio zabezpieczy i wydobędzie piękno drewnianych podłóg, po których tak lubimy chodzić boso.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi