salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Kolekcja nowoczesnych włoskich mebli – Jesse

Włochy z pewnością stają się jednym z najlepszych producentów nowoczesnych mebli, czego dowodem jest przedstawiana przez nas kolekcja mebli.

Sofa jakiej jeszcze nie widzieliście

Przeglądając strony internetowe czy kolorowe magazyny dotyczące designu i wnętrz, na pewno spotkaliście się z różnymi ciekawymi ,pod względem formy i kształtu, meblami.

Bezpieczne podłogi – antypoślizgowy Domalux Super połysk

Właściwe zabezpieczenie boiska sportowego to nie lada wyzwanie. Od tego, w jakim stanie będzie ono oddane do użytku, zależeć mogą nie tylko wyniki ważnych rozgrywek, ale również bezpieczeństwo zawodników. Domalux Super to lakier do parkietów idealnie sprawdzający się na tak wymagających nawierzchniach, co potwierdza jego atest na antypoślizgowość.

Harmonia stylu i funkcjonalności – szafki natynkowe BC-A firmy Moeller

Możliwość doboru modelu pasującego do wystroju wnętrza i wygoda użytkowania to cechy decydujące o atrakcyjności szafek natynkowych BC-A firmy Moeller. Szafki natynkowe firmy Moeller umieszczone w widocznych miejscach, takich jak przedpokoje czy hole harmonizują z wyglądem dowolnego pomieszczenia.

Pojemniki do lodów

Letni upał? Ochota na deser? Zachcianka dzieci? Wakacje bez lodów są jak dzień bez słońca, więc każdy pretekst jest dobry, aby sięgnąć po chwilę słodkiej, mrożonej przyjemności. Naczynia do przygotowywania i podawania lodów firmy Plast Team ułatwią nam robienie niepowtarzalnych deserów, które będą przysmakiem wszystkich domowników.

Odpoczynek na przedmieściach -

Dom za miastem staje się dla osób pracujących w centrum ostoją i ucieczką od tłoku i hałasu. Aranżując go, zadbajmy, aby wprowadzić do niego powiew świeżości i przyrody. Panele Hikora Philadelphia z kolekcji City o strukturze drewna zbliżą nas do natury nawet na przedmieściach dużego miasta.

Pochwal się podłogą - Panele Grusza Comano z kolekcji City

Aranżując wnętrza naszych mieszkań i domów coraz częściej stawiamy na prostotę i naturalność. Duże otwarte przestrzenie i eleganckie detale odpowiadają zwłaszcza ludziom stawiającym na funkcjonalność pomieszczeń i ich unikalny styl. Drewniana struktura podłogi Grusza Comano z kolekcji City marki Classen idealnie wpisuje się w ten trend.

Pomysł na oryginalne wnętrze - Panele Dąb Tarbek Ciemny

Zdecydowany i odważny kolor paneli laminowanych Dąb Tarbek Ciemny, sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią eksperymentować z wystrojem swojego domu. Panele z kolekcji Nature wprowadzą do wnętrz piękno i atmosferę luksusowej elegancji.

VITRIO – nowa kolekcja szklanych drzwi

Stolbud Włoszczowa S.A. poszerzył ofertę drzwi wewnętrznych o kolekcję szklanych drzwi VITRIO. Nowe drzwi VITRIO mogą otwierać drogę do sypialni, czy salonu, ale prócz swojej funkcji użytkowej sprawiają, że wnętrze staje się oryginalne i przestronne.

Ekologiczny salon w ogrodzie

Coraz częściej urządzając „własne cztery kąty”, więcej czasu i uwagi poświęcamy otaczającej je zielonej przestrzeni. Zaczynamy traktować ją jako przedłużenie naszego domu, integralną jego część. Z podobną pieczołowitością i rozmysłem go projektujemy i urządzamy. W zapomnienie odchodzą ogrody z grządkami pomidorów i kalarep. Teraz ogrody zaczynają przypominać prawdziwe salony, które współgrają z wystrojem domowych pomieszczeń i architekturą budynku.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi