salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Kontakt – niedoceniany detal

Barwne ściany, meble robione na zamówienie, lampy kupowane na zagranicznych licytacjach internetowych. Właściciele mieszkań są gotowi na wiele poświęceń i wydatków, by doprowadzić wnętrza do perfekcji. Najskuteczniej jednak charakter poszczególnych pomieszczeń i ich spójność koncepcyjną oddają detale.

Subtelna elegancja - New Cottage Villeroy & Boch

Biała zastawa stołowa o ekstrawaganckich formach to niezaprzeczalny dyktator trendów ostatnich lat. Porcelanowe elementy przybierają tak fantazyjne kształty, że wręcz oszałamiają. W odpowiedzi na ten trend Villeroy & Boch wprowadza na rynek oryginalną kolekcję zastawy stołowej New Cottage, która pozwala zapanować nad chaosem form i ponownie zdefiniować białą zastawę stołową w segmencie modern country – w sposób subtelny i jednocześnie bezpretensjonalny.

Przedślubne poszukiwania prezentów

Wakacje to nie tylko czas wypoczynku, ale również gorący okres dla osób, chcących zawrzeć związek małżeński. Ze względów czysto praktycznych wiele par decyduje się w tym czasie na ślub. Okres poprzedzający magiczną datę jest dla nich radosnym czasem oczekiwania, dla gości natomiast nierzadko wiąże się jednak z kłopotem, co wybrać na prezent?

Budujemy ogród zimowy

Myśląc o budowie ogrodu zimowego rzadko bierzemy pod uwagę szczegóły techniczne. Kierując się niską ceną, powierzamy wykonanie projektu przypadkowemu architektowi a budowę obiektu ekipie z ogłoszenia. Może się jednak tak zdarzyć, że okazyjnie tania oferta konstrukcji w przyszłości sprawi kłopoty.

Luksusowa elegancja - Panele Dąb Tarbek Ciemny

Zdecydowany i odważny kolor paneli laminowanych Dąb Tarbek Ciemny, sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią eksperymentować z wystrojem swojego domu. Panele z kolekcji Nature wprowadzą do wnętrz piękno i atmosferę luksusowej elegancji.

Nowość firmy Iker - sofa Sleepy

IKER przedstawia nową sofę zaprojektowaną przez Wojtka Barańskiego i Mikołaja Wierszyłłowskiego. Sleepy to idealna sofa do domu – komfortowa, przyjazna, a jednocześnie stylowa.

Komoda Pixel

PIXEL to innowacyjna propozycja firmy Profap, zaprojektowana przez londyńskie studio Platform. Charakterystyczną cechą kolekcji jest zastosowanie na płycie MDF cyfrowych nadruków z wyraźnie zaznaczonymi pixelami.

Szklanki świecące od dotknięcia ręki

Niekiedy słowa gubią swoją wagę. «Unikalna propozycja!», — krzyczy reklama, narzucając to same, co proponują setki innych. I znaleźć naprawdę unikalne w wirze pospolitości jest trudno. Ale możliwie. Dalej idą 2542 symboli o tym, analogów czemu w świecie nie istnieje.

Baseny Spa

Lato coraz bliżej, wkrótce upał da nam się we znaki. A cóż może być przyjemniejszego niż chłodna kąpiel w basenie z hydromasażem we własnym ogrodzie. Krakowski salon kompleksowego wyposażenia wnętrz Max-Fliz przygotował letnią ekspozycję basenów z hydromasażem. Na świeżym powietrzu można zapoznać się z bardzo interesującymi propozycjami.

Ogromne możliwości wyboru - Senso

SENSO to rozbudowana kolekcja mebli do wnętrz mieszkalnych i kontraktowych. We wszystkich elementach systemu występują dwa masywne wieńce zamykające bryły. Takie rozwiązanie nadaje meblom zwarty wygląd, a dębowe i orzechowe forniry o wyrazistej strukturze podkreślają ten efekt.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi