salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Wytworne i jednocześnie proste - lampy VerPan

Verner Panton był bez wątpienia postacią, która zapisała się we wzornictwie na skalę globalną. Jeden z najwybitniejszych designerów XX wieku. Jego lampy to twór niezwykłej wyobraźni i wizjonerskiego polotu. Wytworne i jednocześnie proste formy zapierają dech w piersiach.

Kostka brukowa Marsylia firmy AWBUD - MARSYLIA u Twoich stóp

Marsylia to francuskie miasto portowe, które nie tylko czaruje swą malowniczą architekturą, pamiętającą czasy starożytnych Greków i Rzymian, lecz przede wszystkim urzeka niesamowitą atmosferą. To właśnie Marsylia jest kolebką zachwycającego uroku Prowansji, gdzie każdy zakątek pozostawia w naszej pamięci magiczny ślad.

Monodia

Zabawka, miejsce odpoczynku, intrygujący dodatek. Miliony sprężystych kuleczek wypełniających siedzisko dostosują się do każdego rezydenta.

Pomaluj basen na wiosnę

Benjamin Moore & Co., amerykański producent farb, ma dobrą wiadomość dla wszystkich właścicieli basenów. W ofercie firmy jest specjalistyczna farba Moore's Swimming Pool Paint 042, którą można odnowić basen przed nadchodzącymi wakacjami.

AKADEMIA GRILLOWANIA WEBERA

Wielkimi krokami nadchodzi wiosna, a wraz z nią sezon grillowania na świeżym powietrzu. Korzystając z nadarzającej się okazji, firma Weber zorganizowała w podwarszawskiej Wesołej Akademię Grillowania – konferencję obejmującą prezentację sprzętu oraz warsztaty, których uczestnicy poznawali tajniki sporządzania pysznych potraw z grilla.

Dali Lips

Wyłączność na produkcję sofy ‘dali lips’ zaprojektowanej przez Salvadora Dali ma firma BD Ediciones de Diseno. Sofa ta, jest najsłynniejszą sofą w kształcie ust. Dali zaprojektował ją wraz z Oskarem Tusquets’em w 1972 roku do pokoju Mae West w Muzeum Daliego w Figueres. Musiało jednak minąć ponad 30 lat, żeby ten zmysłowy projekt mógł być masowo produkowany.

Arden Lane łączy męski styl z kobiecą subtelnością - Villeroy & Boch

Retro to silny i trwały trend w sektorze wyposażenia wnętrz, przy czym poszczególne aspekty i motywy nie są niezmienne, lecz wykorzystywane, interpretowane i przedstawiane wciąż na nowo. Dla ostatnich kilku lat charakterystyczny jest styl neobarokowy – klasyczny i ponadczasowy, a zarazem bogaty. W tym duchu Villeroy & Boch zaprojektował swoją nową kolekcję Arden Lane, która jest silnie zakorzeniona w tradycji i opiera się na idei ponownego łączenia elementów.

Połączenie modnego tematu kawy i egzotyki

NewWave Caffè Colours of Indonesia – taką nazwę nosi tegoroczna koncepcja w ramach cieszącej się uznaniem serii NewWave Caffè. Tą nową linią Villeroy & Boch rozszerza modną ofertę dekorów „Colours of…”, która za temat bierze rozmaite regiony świata związane z kawą – w poprzednich latach były to Afryka i Ameryka Południowa.

Kostka pod specjalnym nadzorem

Zima dobiegła końca i gołym okiem możemy zobaczyć co stało się z naszą nawierzchnią, kiedy stopniały śniegi. A przykre niespodzianki mogą się zdarzyć… Zima, mrozy i topniejące śniegi boleśnie weryfikują jakość kostki brukowej i płyt tarasowych, które ułożyliśmy wcześniej na ogrodowych alejach, podjazdach czy patio. Po ustąpieniu oznak zimy może okazać się, że nawierzchnia jest popękana, pojawiły się na niej wykwity albo widoczne uszkodzenia. To najczęściej znak, że jest wątpliwej jakości.

CIEPŁO ŁĄCZY STYLE

Żyjemy w czasach stylistycznego eklektyzmu. Zapewne dlatego w najnowszych trendach wnętrzarskich można zauważyć dwie ścierające tendencje – francuski apartament kontra loft, czyli przepych w opozycji do wyrafinowanej prostoty, przesyt detali albo nadmiar przestrzeni.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi