salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Garderoba w wielkim mieście - zabudowy warte każdej kobiety

W każdym domu potrzeba dużo miejsca na ubrania, buty i dodatki, które chcielibyśmy utrzymać w porządku. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest garderoba, w której schowamy nie tylko potrzebne, na co dzień rzeczy, ale także paski, torebki i krawaty.

Krzesło stacjonarne Zanusso firmy Dziedzic – prostota formy

Wybór krzeseł do sali konferencyjnej czy poczekalni musi być przemyślaną decyzją. Są one istotnym uzupełnieniem wystroju biura, powinny więc oprócz ciekawej stylistyki, zapewniać także odpowiedni komfort siedzenia. Krzesło Zanusso z kolekcji ,,24h at work” firmy Dziedzic, poprzez połączenie unikalnego wyglądu z ergonomią, idealnie spełnia te wymagania.

Wiosna w domu

Nareszcie nadeszła wiosna. Czujemy ją we wdychanym powietrzu, dajemy się ponieść radosnej nucie pierwszych słonecznych promieni. Energia rozpiera każde serce! Przyroda nie daje zapomnieć o cyklicznej odnowie ciała i ducha.

Eco System – to się opłaca!

Wzrastające ceny energii dotykają każdego. Nie mając wpływu na to, co dzieje się na globalnych rynkach paliw, można ograniczyć domowe wydatki, stosując energooszczędne materiały budowlane. Umożliwia to Eco System firmy Reynaers – system okienno-drzwiowy łączący energooszczędność z ekologią.

Kolekcja ogrodowa duetu projektantów – Sir Terence‘a i Sebastiana Conranów

Z okazji jubileuszu Tchibo pragniemy zaproponować coś szczególnie pięknego: stylową kolekcję ogrodową duetu projektantów – Sir Terence‘a i Sebastiana Conranów – oraz wiele innowacyjnych akcesoriów, które sprawią, że Wasza miłość do ogrodu rozkwitnie. Kolekcja dostępna będzie w sklepach i na stoiskach Tchibo od środy, 8 kwietnia przez około 10 tygodni lub do wyczerpania asortymentu.

Siła dębu i bezpieczeństwo Normstahl

Długowieczność, okazałość i siła. Cechy te, najlepiej opisują jedne z najstarszych drzew na świecie – dęby. Firma Normstahl wykorzystała zalety i gustowny kolor tych drzew, tworząc niepowtarzalne pokrycie bramy segmentowej g60 w odcieniu ciemnego dębu.

Fotel obrotowy Catiff – wygoda i unikalny design

Współczesne fotele obrotowe powinny cechować się nie tylko komfortem użytkowania czy wysoką funkcjonalnością, ale także unikalnym wyglądem. Krzesłem obrotowym, które spełnia wszystkie te wymagania jest Catiff z kolekcji "24h at work" firmy Dziedzic.

Terapia światłem i barwą w domu

Kolory pobudzają nas podobnie jak dźwięki – jedne barwy motywują do działania, inne uspokajają i koją nasze zmysły… Nie od dziś wiemy, że światło i barwy w bardzo istotnym stopniu oddziałują na nasze samopoczucie, a także zdrowie. Terapia światłem i kolorem były znane i stosowane już w starożytności. Wpływ ma zarówno natężenie światła, jak i poszczególne kolory, które potrafią wpływać na nas zarówno tonizująco, jak i pobudzająco.

Wyścig ze słońcem

Słońce, które w marcu jest dla ogrodu zimowego źródłem darmowego ciepła, w lipcu może zrobić z niego małą saunę. Już teraz warto pomyśleć o zapewnieniu optymalnej temperatury wewnątrz oranżerii i wybrać odpowiednie osłony przeciwsłoneczne. Wygrajmy wyścig ze słońcem!

Poczuj się komfortowo

Firma Logitech zapowiedziała premierę wyposażonej w system chłodzenia podstawki pod laptopy Logitech Cooling Pad N100. Z badań przeprowadzonych na zlecenie firmy wynika, że coraz częściej z komputerów przenośnych korzystamy siedząc wygodnie na kanapie (60% badanych), a nadmierne ciepło emitowane przez notebooka jest jedną z niedogodności najczęściej wskazywanych przez respondentów.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi