salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Kunsztownie wykonane płytki ścienne i podłogowe Aimée

Tradycja i postęp techniczny – to filozofia, której firma Villeroy & Boch pozostaje wierna już od 260 lat i której doskonałym przykładem są najnowsze płytki Aimée. Tym samym kolekcja ta podąża za współczesnymi trendami. Obecnie rośnie popyt na wysokiej jakości dekory z klasycznymi elementami, które w nowoczesny sposób interpretują bogactwo i luksus, zastępując modę na minimalizm. W tym duchu utrzymana jest seria płytek Aimée zaprezentowana na targach Cersaie 2008, łącząca klasykę z nowoczesnością, elementy o skromnym designie z monumentalnymi dekorami.

Najnowsza kolekcja marki LUMINARC - LUMINOUS

Kolekcja łączy barwy błękitu z szarością i motywami kwiatowymi. Piękny zestaw naczyń na tegoroczną jesień i zimę.

Świąteczne nastroje z Villa Italia

Gdy za oknem śnieg i mróz, a Twoje mieszkanie wypełnia zapach świerkowych gałązek i wigilijnych potraw, to znak, że czas najwyższy udekorować bożonarodzeniowy stół. Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, więc tej zimy zabaw się paletą tradycyjnych świątecznych barw – czerwienią, bielą oraz złotem i srebrem.

Natura w domu i biurze - Panele podłogowe Klon Camedo

Najnowsze trendy wnętrzarskie ponownie wprowadzają do szklanych i plastikowych aranżacji najstarszy znany budulec – drewno. Podłogi laminowane marki Classen z nowej kolekcji City to połączenie wielkomiejskiej elegancji, naturalności i technologii z najwyższej półki.

"Wesołe Zoo", "Rodzinne śniadanie" "Sztućce New Wave dla dzieci" – wprawiają w dobry nastrój maluchy i ich rodziców

"Dobry humor maluchów i ich rodziców!" Takie motto towarzyszyło opracowywaniu nowych kolekcji Villeroy&Boch stworzonych z myślą o potrzebach i upodobaniach najmłodszych.

Zestaw sztućców Gerlach – model Retro

Sztućce zostały zaprojektowane przez technologów firmy Gerlach, którzy wzorowali się na modelu z lat 30-tych. Wykonane ze stali nierdzewnej kwasoodpornej, sztućce można myć w mechanicznych zmywarkach. Grubość materiału – 10 mm, wykończenie – wysoki połysk.

BAMBUS – NIEPOWTARZALNY JAK TY...

Wielu zna go ze swojego ogrodu. Bambus. Należy on do rodziny traw, jest łatwy w pielęgnacji i w nadzwyczajny sposób „dąży do celu”. Rośnie z prędkością, której prawie że można by się przyglądać. Do 100 cm w ciągu jednego dnia. Bambus – jakby ciągle był na pasie dla wyprzedzających...

"Samarah" – nowy wzór czerpiący inspiracje z hinduskiej kultury, dekoracyjne przedmioty najwyższej jakości

"Samarah" czyli "delikatne światło" – to wdzięczna nazwa nowego, egzotycznego wzoru Villeroy&Boch. Nawiązuje on do najsilniejszego obecnie trendu w Europie, czerpania inspiracji z indyjskiej kultury i tradycji. Dla kultury zachodu pociągająca jest ta mieszanka magii, tajemniczości i nowoczesności.

Zestaw Oliwia marki Gerlach

Oliwia - najnowsza porcelana typu "bone chine" wprowadzona na rynek przez firmę Gerlach we wrześniu br.Oliwia produkowany jest w wersji zdobniczej składającej się z dwóch dekorów: Elementy zdobnicze nakładane są na porcelanę metodą naszkliwną.

Wyjątkowe wnętrza dla wyjątkowych ludzi

AlmiDecor narodziła się z miłości do pięknych, unikalnych wnętrz i fascynacji różnymi kulturami. Inspirację czerpie z bogactwa i różnorodności otaczającego nas świata, dążąc do równowagi pomiędzy człowiekiem i naturą.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi