salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Choinka WellDone – sposób na ciepły nastrój

Kubek aromatycznej herbaty, ciepło kominka, światło świec to mili towarzysze zimowych wieczorów w domowym zaciszu. Wnętrzarskie mody i gusta szybko się zmieniają, a my nadal pozostajemy im wierni. Szukamy tylko nowych form i rozwiązań pasujących do naszego stylu życia.

BIESIADA W JESIENNYM KLIMACIE

Ostatnie cieplejsze promienie słońca, zapach ognisk, w których teraz pali się już suche gałęzie i liście, widok mieniących się niezwykłymi barwami drzew i radość roześmianych dzieci, wykorzystujących możliwość szaleństw na świeżym powietrzu - tak właśnie wygląda najpiękniejszy moment jesieni. Warto go wykorzystać….

Co w szafkach piszczy

W trakcie codziennej krzątaniny po kuchni, wykonujemy wiele czynności jednocześnie. Istotne jest więc, by wszystkie przybory i produkty miały swoje miejsce i były łatwo dostępne. Przemyślane ustawienie wyposażenia to jednak tylko jeden z czynników, decydujących o komforcie przygotowania posiłków.

Inspirowane naturą

Meble inspirowane naturą, wprowadzające do wnętrza spokój i harmonię to najnowsza propozycja od Black Red White. System modułowy Raflo składający się z 24 elementów swobodnie nawiązuje do stylu ekologicznego. Zdjęcia wszystkich elementów, inspirujące aranżacje oraz dodatkowe informacje o meblach Raflo znaleźć można na www.brw.com.pl

Marena w nowej odsłonie – laminowane panele podłogowe firmy Witex

Wybór podłogi to niejednokrotnie bardzo trudna decyzja. O ile grubość, wytrzymałość czy płyta nośna podyktowane są wymogami miejsca, które urządzamy, o tyle odpowiednia kolorystyka stanowi często największy dylemat, a dostępne wzory nie do końca komponują się z całą aranżacją.

Kamienne blaty RR Granity - stół w nowej odsłonie

Trudno nie docenić stołu, jest on milczącym świadkiem ważnych wydarzeń w życiu człowieka. Wykonany z trwałych kamiennych blatów RR Granity może towarzyszyć kolejnym pokoleniom i stać się cząstką historii rodziny. Otaczany troską symbolizować będzie nieprzemijającą trwałość i tradycję.

NOWY DOM – KLASYCZNE GRZEJNIKI

W nowoczesnych domach i mieszkaniach królują typowe płaskie grzejniki płytowe, które na dobre wyparły standardowo montowane niegdyś grzejniki żeberkowe. Są bardziej oszczędne i wydajne, tłumaczymy sobie – lecz sentyment za klasycznymi "żeberkami" pozostał.

DOM PIĘKNY W KAŻDYM CALU

Przy poszukiwaniu najlepszego projektu dla swojego domu zwykle zwracamy uwagę na urodę i funkcjonalność jego bryły, komfort użytkowania. Nie inaczej powinno być z materiałem do budowy nawierzchni wokół niego.

Podłogi nie do zniszczenia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Torlys wprowadziła we wrześniu na polski rynek podłogi laminowane. To idealne rozwiązanie dla osób, które mają nie tylko wysokie wymagania estetyczne, ale także użytkowe.

Aby pieniądze nie uciekały przez okna

Przed nami długie jesienne wieczory i coraz zimniejsze dni. Chłodna część roku rodzi u większości z nas obawę o wysokie rachunki za ogrzewanie. Obecnie koszty utrzymania mieszkania pochłaniają prawie 23% domowego budżetu Polaków . Nie musi jednak tak być – wystarczy ograniczyć straty ciepła.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi