salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Aromatyczny relaks

Codzienny pęd, intensywna praca, a także szybkie tempo życia sprawiają, że mamy coraz mniej czasu dla siebie. Oazą, która pozwala nam na odprężenie i relaks jest nasz dom. Z myślą o stworzeniu w nim miłej atmosfery firma S.C. Johnson wprowadziła na rynek unikatową świecę zapachową Brise Scented Oils, dzięki której wyjątkowy nastrój może zagościć u nas na stałe.

Podłoga z mocą espresso

Nazwa najnowszej deski barlineckiej o głęboko brązowej barwie – dąb szczotkowany espresso – nie jest przypadkowa. Zmysłowa przyjemność doznań smaku, koloru i aromatu porannego espresso sprawia, że z energią i uśmiechem witamy nowy dzień. I tak jak dobra kawa wpływa na nasz nastrój, podłoga dąb szczotkowany espresso intensywnie i ze smakiem kształtuje przestrzeń domu, sprawiając, że nabiera ona wyrafinowanej elegancji.

Dzika radość mieszkania - Panele podłogowe Dąb Montana firmy Classen

Dąb Montana to najnowsza propozycja wśród najszerszej na rynku oferty paneli podłogowych firmy Classen. Fascynację wyjątkowością Dzikiego Zachodu można teraz łatwo przenieść do wnętrza swojego domu. Dąb Montana, eksponując piękno natury, uczyni wnętrze niepowtarzalnym i klimatycznym.

Jak ogrzać kuchnię?

Wybór grzejnika kuchennego jest zadaniem niełatwym, zwłaszcza gdy pomieszczenie to, jest niemal całkowicie zabudowane szafkami i sprzętem AGD. Trudno w nim znaleźć miejsce na dodatkowe urządzenie, a umieszczenie grzejnika w zalecanym miejscu pod oknem, często jest niewykonalne. Jakie rozwiązania najlepiej zastosować do ogrzania kuchni?

Czerwony jak dąb?

Mniej znany, ale w pełni wartościowy i oryginalny. Dąb czerwony, bo o nim mowa, ułożony na podłodze, nie stanowi jedynie pastelowego tła dla mebli. Dzięki nietuzinkowej barwie usłojenia, staje się idealnym partnerem dla wszelkich akcentów czerwieni na kanapie, zasłonach czy wzorach na ścianie.

Panele podłogowe Dąb Mocca – dąb z aromatem egzotycznej mokki

Nowe panele podłogowe Dąb Mocca firmy Classen, wchodzące w skład kolekcji Style, to podłoga, w której uroda tradycyjnego dębu została wzbogacona ciepłym kolorem mokki. Połączenie drewna z kawą oraz siły z subtelnością zmienią każde mieszkanie w przytulną przestrzeń, pełną spokoju i energii.

Grzejnik – użyteczny nie znaczy brzydki

Praktyczny, ale nieładny. Zazwyczaj schowany za zasłoną lub kanapą. Wstydzimy się jego pożółkłej odrapanej powierzchni. Szczególnie gdy jest stary, żeberkowy. Grzejnik, bo o nim mowa, zamiast szpecić może szybko odzyskać estetyczny wygląd.

Koniec z zimnymi stopami

Jesień to chyba najmniej przyjemna, ale i najbardziej kolorowa pora roku. To jednocześnie czas pierwszych przymrozków, częstych zmian pogody oraz skoków temperatury. Deszczowe i pochmurne dni sprawiają, że coraz częściej szukamy ciepłych i przytulnych miejsc. Wchodząc do pomieszczenia z chłodnego dworu marzymy, by jak najszybciej ogrzać się, zwłaszcza zmarznięte stopy. A nic ich lepiej nie rozgrzeje jak ciepła podłoga.

Kusząca cherry

Złota polska jesień zachęca do dalszych spacerów. Piękno tej pory roku inspiruje i nic dziwnego, że „wrześniowe” kolory powszechnie wykorzystuje się w designie wnętrz. Zachwycające odcienie czerwieni i żółci wprowadzi do pomieszczeń podłoga z deski barlineckiej cherry.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi