salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Naczynia Kuchenne Gerlach – limitowana kolekcja Jean Louis Sontiere 2008

Gerlach słynie z obróbki metali szlachetnych – głównie z produkcji ostrzy. Dziś znany jest jako producent najwyższej klasy zastawy stołowej: sztućców, noży, porcelany i szkła.

Płyta zapędzona w róg

Kupując kuchenną płytę gazową ogranicza nas przeważnie tylko zasobność portfela. Rynek daje wiele możliwości wyboru, w zależności od interesujących nas funkcji i parametrów, liczby palników czy dodatkowego wyposażenia. Najwięcej na rynku dostępnych jest modeli standardowych płyt prostokątnych. A co z płytami narożnymi?

Kolekcja pojemników ze szkła

Kolekcja pojemników ze szkła dedykowana do kuchni lub jadalni właściwie w każdym stylu. Przedmioty są praktyczne i piękne.

White Pearl – subtelne podkreślenie indywidualizmu

„Nowe oblicze zlewów kuchennych Villeroy & Boch” – pod tym hasłem firma zaprezentowała na targach Focus Küche & Bad 2008 swój pierwszy dekor dla zlewozmywaków ceramicznych – „White Pearl”. Po dużym sukcesie rynkowym, jaki odniosła koncepcja „kuchnia w doskonałych kolorach”, oparta na szerokiej palecie barw zlewozmywaków, teraz Villeroy & Boch podejmuje temat dekoracji, po raz kolejny wyprzedzając o krok konkurencję.

Porcelana stołowa - Home&you


Kuchenni pomocnicy

Smażony karp, czerwony barszcz z uszkami, kompot z suszonych jabłek i wiele innych wyjątkowych potraw pojawi się na polskich stołach w świąteczny wieczór. Zanim jednak oddamy się ich konsumpcji trzeba zadbać o ich przygotowanie, planując wszystkie czynności. Przepisów na wigilijne potrawy jest wiele. Często to wielowiekowa tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Krojenie, gotowanie, pieczenie i smażenie odbywa się w ściśle ustalonym porządku. Dobrze wtedy mieć wszystko pod ręką zwłaszcza, że potrawy wigilijne wymagają czasu i precyzji wykonania.

VENEZIA – zapowiedź kojącego szumu wody

Jak to możliwe, że w rzeczach prostych, zwykłych rutynowych czynnościach takich jak zmywanie naczyń możemy odkryć źródło inspiracji, czy znaleźć odrobinę radości? Czy bateria zlewozmywakowa może być źródłem nowych wrażeń?

Licencja na gotowanie

Jesienią 2008 r. firma Gorenje, jeden z największych europejskich producentów sprzętu gospodarstwa domowego, wprowadziła na rynek sprzęt do gotowania najnowszej generacji. Premiera innowacyjnych piekarników połączona była z uroczystym bankietem z okazji otwarcia nowej siedziby Gorenje Polska w Ożarowie Mazowieckim.

Szybko i szczelnie dzięki systemowi Slimfix

Innowacyjny system szybkiego montażu Slimfix zastosowany w zlewozmywakach Franke Laser, zapewnia maksymalnie uproszczoną instalację oraz doskonałą szczelność.

Bateria Kuchenna: KLUDI BINGO STAR 200

W tym roku liczna rodzina armatury kuchennej KLUDI BINGO STAR wzbogaciła się o nowy model 200. Bateria ta prezentuje zalety godne naprawdę mistrzowskiej kuchni – wylewę można obracać, zginać i wyciągać, dzięki czemu niestraszna jest jej żadna praca w obrębie zlewozmywaka.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2018 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi