salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Kolekcja dla smakoszy - nowoczesna, o minimalistycznym wzornictwie

To co jemy i pijemy zależy zazwyczaj od okazji, pory dnia i pory roku. Chętnie wypijemy gorące grzane wino, ciepłą kawę z mlekiem, orzeźwiającą wodę mineralną, sok owocowy z lodem, zagryzając to odpowiednimi przekąskami. Aby nie trzeba było ciepłych i zimnych napojów oraz przekąsek podawać w osobnych naczyniach Villeroy&Boch prezentuje nową kolekcję „Hoot&Cool”.

Naczynia Kuchenne Gerlach – limitowana kolekcja Jean Louis Sontiere 2008

Gerlach słynie z obróbki metali szlachetnych – głównie z produkcji ostrzy. Dziś znany jest jako producent najwyższej klasy zastawy stołowej: sztućców, noży, porcelany i szkła.

Płyta zapędzona w róg

Kupując kuchenną płytę gazową ogranicza nas przeważnie tylko zasobność portfela. Rynek daje wiele możliwości wyboru, w zależności od interesujących nas funkcji i parametrów, liczby palników czy dodatkowego wyposażenia. Najwięcej na rynku dostępnych jest modeli standardowych płyt prostokątnych. A co z płytami narożnymi?

Kolekcja pojemników ze szkła

Kolekcja pojemników ze szkła dedykowana do kuchni lub jadalni właściwie w każdym stylu. Przedmioty są praktyczne i piękne.

White Pearl – subtelne podkreślenie indywidualizmu

„Nowe oblicze zlewów kuchennych Villeroy & Boch” – pod tym hasłem firma zaprezentowała na targach Focus Küche & Bad 2008 swój pierwszy dekor dla zlewozmywaków ceramicznych – „White Pearl”. Po dużym sukcesie rynkowym, jaki odniosła koncepcja „kuchnia w doskonałych kolorach”, oparta na szerokiej palecie barw zlewozmywaków, teraz Villeroy & Boch podejmuje temat dekoracji, po raz kolejny wyprzedzając o krok konkurencję.

Porcelana stołowa - Home&you


Kuchenni pomocnicy

Smażony karp, czerwony barszcz z uszkami, kompot z suszonych jabłek i wiele innych wyjątkowych potraw pojawi się na polskich stołach w świąteczny wieczór. Zanim jednak oddamy się ich konsumpcji trzeba zadbać o ich przygotowanie, planując wszystkie czynności. Przepisów na wigilijne potrawy jest wiele. Często to wielowiekowa tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Krojenie, gotowanie, pieczenie i smażenie odbywa się w ściśle ustalonym porządku. Dobrze wtedy mieć wszystko pod ręką zwłaszcza, że potrawy wigilijne wymagają czasu i precyzji wykonania.

VENEZIA – zapowiedź kojącego szumu wody

Jak to możliwe, że w rzeczach prostych, zwykłych rutynowych czynnościach takich jak zmywanie naczyń możemy odkryć źródło inspiracji, czy znaleźć odrobinę radości? Czy bateria zlewozmywakowa może być źródłem nowych wrażeń?

Licencja na gotowanie

Jesienią 2008 r. firma Gorenje, jeden z największych europejskich producentów sprzętu gospodarstwa domowego, wprowadziła na rynek sprzęt do gotowania najnowszej generacji. Premiera innowacyjnych piekarników połączona była z uroczystym bankietem z okazji otwarcia nowej siedziby Gorenje Polska w Ożarowie Mazowieckim.

Szybko i szczelnie dzięki systemowi Slimfix

Innowacyjny system szybkiego montażu Slimfix zastosowany w zlewozmywakach Franke Laser, zapewnia maksymalnie uproszczoną instalację oraz doskonałą szczelność.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi